Zábavný nápoj, který ti dodá energii? Dej si Tapi Tea se studentskou slevou!

Zábavný nápoj, který ti dodá energii? Dej si bubble tea se studentskou slevou!

Z Tchaj-wanu až do školní lavice

Čekala mě velmi dlouhá a nutno podotknout i extrémně nudná přednáška ve škole. Všemi nenáviděné dějiny filozofie. Do lavice ke mně si přisedla kámoška, vytáhla z kabelky zatavený pestrobarevný nápoj s nějakými kuličkami, zabodla do něj tlusté brčko a začala si vychutnávat každičký lok. Přesně takhle proběhlo před rokem a půl moje vůbec první seznámení s bubble tea! Dobrotou, která vznikla na Tchaj-wanu a v poslední době baví čím dál větší množství lidí i u nás. Kdyby bubble tea někdo přeci jen ještě neznal, jedná se o nápoj, jehož základ tvoří sypaný čaj a ovocná složka ve formě přírodní šťávy, nebo sypaná varianta mléka. Asi největší zajímavosti na bubble tea jsou koule s ovocnou náplní, které si člověk může do čaje přidat. Velmi oblíbená je také tapioca, případně chutné želé.

Tapi Tea

Čaj? Čaj!

Před objevením bubble tea jsem rozhodně nepatřil k čajomilcům. Nyní však dávám kvalitnímu čaji přednost nejen před kávou, ale také před různými energy drinky, které jsem dříve popíjel ve velkém. Čaj dokáže člověka skvěle nakopnout a když si do něj nechám přidat pořádnou dávku kuliček a želé, jedná se o vydatnou a zábavnou svačinku. Za chladnějšího počasí preferuji teplé bubble tea z černého assamu v některé z mléčných variant, ale jakmile zasvítí sluníčko, sázím na kombinaci zeleného jasmínu s osvěžujícím ovocem. Mnohé studie hovoří o tom, že pití čaje má pozitivní vliv na naše zdraví. Zelený čaj snižuje riziko roztroušené sklerózy a dalších chorob, černý zase snižuje cholesterol v krvi a díky zvýšenému obsahu kofeinu má povzbudivé účinky.

Kam na bubble tea?

Popularity bubble tea se snaží využít celá řada obchodníků, ale já velmi důrazně doporučuji vyrazit za bubble tea do ověřeného řetězce, kde mají s jeho přípravou bohaté zkušenosti. Pochutnáš si a jako student můžeš navíc ušetřit!

Ryze česká značka Tapi Tea se na trhu pohybuje již od roku 2011 a její stánky najdeš po celé ČR. Máš chuť na nějakou lákavou míchačku, nebo dáš přednost výraznému originálu z Tchaj-Wanu? Z široké nabídky si vybere každý od mladšího brášky po mamku. Ty jako student můžeš navíc při předložení platné karty ISIC čerpat šťavnatou 10% slevu na Tapi míchačky!Tapi TeaCelý tým Tapi Tea tvoří mladí a pozitivní lidé, kteří kromě lahodného nápoje pro všechny savce vytváří videa, fotky a hromadu dalších aktivit. Sleduj novinky na facebooku a přesvědčíš se o tom, že Tapi Tea má koule! Nově je venku mobilní aplikace pro chytré telefony, díky které se můžeš zúčastnit losování a exkluzivních akcí.

Zabodni brčko a vychutnávej

Zábavný, chutný a díky kvalitnímu sypanému čaji také zdraví prospěšný, tak přesně to je bubble tea. Sám tomu nechci věřit, ale stále existují lidé, kteří ho ještě neochutnali! Pokud mezi ně patříš, je čas to změnit. Vyraž do nejbližší pobočky Tapi Tea a nezapomeň si s sebou vzít ISIC, díky kterému si kromě skvělé chuti vychutnáš také studentskou slevu.

Komentáře k příspěvku

  • Ivoš

    Tapi Tea podle mě dělá nejlepší bubble tea. Pak mi chutnalo ještě jedno od Vietnamců nad Václavákem, ale to se zrušilo.

  • Blind Guardian

    Možná by si někdy někdo měl přečíst složení té „ryze přírodní“ ovocné složky. Forma sirupu, plná chemie… Pracovala jsem v tom a nestačila se divit, kolik Éček bylo v jednom sirupu. Nejvíc jich měl modrý pomeranč – 15… Takže, komu to nevadí, vesele pijte dál. Komu ale ano, ať si dá bacha.