Za zábavou i romantikou zamiřte do Prahy

Plánujete vyrazit na prodloužený víkend do Prahy? Chcete se projít po Karlově mostě, prohlédnout si Národní divadlo a sochu knížete Václava? Praha je krásné město, které má svým návštěvníkům mnoho co nabídnout, stačí si jen vybrat.

Do Prahy za zábavou

Lidé se chtějí na výletě především bavit. Proto se v Praze začaly budovat různé podniky, specializující se hlavně na hry a zábavu. Ze západu sem například pronikly tzv. únikové hry (escape games), které zažívají boom. Tato aktivita bývá obvykle určena pro 2 až 8 hráčů a dokáže být pěkně napínavá. Dále v Praze můžete navštívit Laser Game arénu, kde se pěkně zapotíte, projet se na motokárách, nebo třeba navštívit pražskou ZOO.

Za romantikou

Taková večerní procházka po břehu Vltavy a sklenka vína při lahodné večeři dokáže sblížit každou zamilovanou dvojici. Ještě více sbližující může být například relaxace v podobě společné thajské masáže, kterou nabízí například Hotel Belvedere. Kromě masáží nabízí příjemné ubytování v centru Prahy. Svou lokalitou, u břehu Vltavy a v blízkosti Pražského hradu, se stal oblíbeným u zahraničních turistů.

Komentáře k příspěvku