Vzrušující exkurze do světa piercingu

Vzrušující exkurze do světa piercingu

Stylové propíchnutí

Piercing za několik posledních let ušel velmi zajímavou cestu od kontroverzní ozdoby pro pár vyvolených po stylový a velmi rozšířený doplněk image. Ozdoba v pupíku či jazyku dnes již nikoho jen tak nezaskočí, ale to by nebyli piercingoví přívrženci, aby nepřišli s bláznivými umístěními a netradičními druhy piercingu. Právě ty aktuálně patří k zajímavým trendům a pokud máš i ty chuť vyčuhovat z davu, je čas se na ně zaměřit.

Trumfneš rekord?

Rolf Buchholz je v Guinessově knize rekordů uveden jako muž s největším množstvím piercingů na světě, z celkového počtu 453 piercingů jich má 278 v oblasti genitálií. Nikdo nečeká, že se ho pokusíš dohnat, vstoupit do světa extravagantních ozdob můžeš i s minimem odvahy. Fake (falešný) piercing je řešením pro každého, kdo touží po výrazném piercingu, ale zároveň si chce vystačit s klasickými ušními dírkami. Tento druh piercingu docela věrně imituje dnes asi nejdiskutovanější tunely a plugy, ke kterým je zapotřebí se dopracovat. Nelze však upřít, že vypadají doopravdy zajímavě.

Jaký piercing?

Volba umístění piercingu je pouze na tobě, žádný módní diktát zde nefunguje. Ozdobit se můžeš od obočí přes rty až po bradavky, vždy záleží jen na tom, jak moc chceš, aby byla ozdoba vidět. Velmi zajímavým řešením, o kterém stále mnoho lidí ani netuší, je microdermal piercing, který se vkládá pod kůži. To umožňuje ozdobu umístit prakticky kamkoli, příkladem je výstřih, krk či hřbet ruky.

Microdermal piercing

Já sama mám v okolí hned několik kamarádek s mikrodermálem, které si ho skutečně užívají. Aplikace byla podle jejich zkušeností překvapivě málo bolestivá a každý si šperku ihned všimne. Docela vážně uvažuji o tom, že bych ho také vyzkoušela, zatím přemýšlím nad umístěním.

Kvalita na prvním místě

Máš už dostatek inspirace a chceš piercing? Není snad nutné dvakrát připomínat, že propichovat si tělo připínáčkem někde na toaletách není bezpečné, a proto nikdy nezapomínej na výběr toho správného studia a v neposlední řadě nepodceň ani nákup samotného piercingu. Důležitý je nejen jeho vzhled, ale také materiál a kvalita provedení. A kde nakupovat bezpečně s velkou možností výběru?

Internetový obchod piercingate.cz má pro tebe obří výběr všech možných druhů piercingu, skvělé ceny a dárky k objednávkám. Vše si můžeš přehledně filtrovat a prohlížet, snadno si tak najdeš piercing na míru. Obchod je ověřen zákazníky a nabízí dopravu ZDARMA při objednávce nad 500 Kč.piercingate.cz

Nech promluvit tvůj styl

Piercing není pouze nějaká náušnice, je to projev vlastního vkusu a životního postoje. U některých vše začíná a končí jedním nenápadným kouskem, další se do tohoto způsobu zdobení těla zamilují na celý život. Bez ohledu na to, do jaké skupiny zapadneš, je piercing jednoduše stylovou záležitostí. Je snadné se do něj zamilovat a při pohledu na nabídku ozdob si člověk říká, že na vyzkoušení všech mu jedno tělo nestačí. Tak už víš, do čeho půjdeš?

Komentáře k příspěvku

  • Janďule

    Vždycky mě zajímalo, jestli se šperky do výstřihu nebo třeba nad zadek do ďolíčků lepí, ale koukám, že to bude ten mikrodermál. Docela se mi to líbí právě.