Vypadat dobře musíte i v noci

Jaké noční oděvy jsou v kurzu?

Život na koleji nebo na studentských bytech je trošku složitější, protože nikdy nevíte, co přesně se semele a je proto dobré vypadat skvěle pořád. I v noci. Mít hezké pyžamo, noční košili nebo župánek je proto základ. Ruku na srdce, jste vybavené, nebo se v noci ploužíte na záchod ve starém triku?

Košile, pyžama, flanelky, župany, dresy… Možností v čem spát je spousta. Na prvním místě je samozřejmě to, jak se v daném oděvu cítíte, protože pohodlí je nejdůležitější. Jenže pokud máte třeba v oblibě spát bez oblečení, tak to máte na koleji trošku smůlu. Vsaďte radši na jeden příjemný, hezký kousek, který vám bude nejen pohodlný, ale bude vám i slušet.

Roztomilost

Košilky s roztomilým potiskem nikdy nevyjdou z módy a sluší skoro každému. Vyberte si svoji oblíbenou barvu, obrázek a materiál, který vám bude nejpříjemnější. Nejlepší jsou bavlněné košilky, ale pokud v sobě mají také trochu viskózy, vaše pokožka to snese, navíc se tak rychle neseperou a nevytahají. Košilky mohou být libovolně dlouhé, v módě jsou však spíše kratší košilky, které lichotí jakékoliv postavě, malým i vysokým dívkám.

Praktičnost

Pyžama představují pro mnohé z nás mnohem pohodlnější variantu. Můžete vybírat mezi pyžamy s dlouhými rukávy a nohavicemi, které se hodí třeba na zimu, nebo zvolit elegantní pyžámko s krátkým rukávem a minikraťásky. Pokud máte silnější stehna, volte raději minikraťásky s mírně rozšířenými nohavičkami, budou vaší postavě více lichotit.

Kimono

V poslední době jsou velice trendy také spací kimona, volnější košile s rukávem, které v pase jednoduše převážete. Kimona se vyrábí z lehkých materiálů, ale zima v nich není, naopak krásně splývají a budete se v nich cítit lehce. Kimona se většinou hodí pro štíhlé dívky vyššího vzrůstu, pokud jste menšího vzrůstu, zvolte raději jiný oděv, který vám bude méně přidávat kila.

Flanelová košile

Flanelové košile krásně hřejí, a proto je spousta lidí ráda nosí v chladných zimních měsících. Jenže u flanelek je ten zásadní problém, že sluší doopravdy málokomu a pokud nemáte postavu jako topmodelky, budete spíš vypadat jako z farmářské rodiny. Na flanelky proto raději zapomeňte.

Jak si ustelu tak spím

Pokud patříte mezi typy, které noční oblečení příliš neřeší a v čem si lehnou, v tom usnou, dbejte aspoň na to, aby oblečení nebylo příliš těsné a nemělo žádné gumy a švy. Tělo musí být ve spánku naprosto uvolněné, abyste zvládli nápor v podobě zkoušek a neustávajících pařeb.

Komentáře k příspěvku