Vykašli se na vlak! Autopůjčovna se vyplatí i studentovi

Auto z autopůjčovny

Kdy se ti vyplatí půjčit auto?

Pouze velmi malé procento mladých lidí vlastní auto. Mezi nejčastější studentské dopravní prostředky tak jednoznačně patří vlaky a autobusy. Myslíš si, že zrovna to je nejlevnější způsob přepravy? Jsi na omylu, existují situace, kdy se ti vyplatí půjčit auto z autopůjčovny. Stačí pouze umět přemýšlet a počítat. Co takhle víkendový výlet s přáteli? Nebo stěhování na větší vzdálenosti a dojíždění domů?

Půjčení auta se tak finančně i časově vyplatí v následujících případech:

  • cestování ve více lidech, například výlet s přáteli
  • stěhování většího množství věcí na velké vzdálenosti
  • delší cesty, u kterých by bylo nutné složitě přestupovat

Běžné auto uveze až pět lidí a má dostatečně velký kufr na všechna jejich zavazadla. Když se s přáteli domluvíš u delší cesty na společné platbě za půjčení auta a pohonné hmoty, jednoznačně se to vyplatí. Takový výlet je vždy skvělá zábava. Stejně tak je výhodnější a v neposlední řadě komfortnější půjčit si auto na stěhování většího množství věcí. Nemusíš vše tahat na několikrát. Někdy je také nutné dostat se na místa, kam by člověk cestoval veřejnou dopravou klidně i celý den. Není lepší v takových případech půjčit si auto a získaný čas využít k něčemu smysluplnému? Určitě je!

Kde a jak si auto půjčit se studentskou slevou?

Autopůjčovna by vždy měla mít přehledný ceník, transparentní podmínky a kvalitní vozový park. Důležité je také poskytování neomezeného počtu kilometrů a třeba i to, aby vozidlo mělo dálniční známku. Pokud hledáš nejlevnější autopůjčovnu v Praze, doporučujeme autopůjčovnu BENADUScar, která splňuje všechny zmíněné podmínky. Navíc poskytuje nonstop asistenční službu a atraktivní slevu pro studenty.

BENADUScarAutopůjčovna BENADUScar poskytuje držitelům karet ISIC, ITIC a ALIVE slevu ve výši 8 %. Více informací a seznam dokumentů potřebných k pronájmu vozidla najdeš zde. Auto si může zapůjčit student, který je starší 20 let a má platný řidičský průkaz déle než 1 rok.

AKCE pro naše čtenáře: Nahlaš při rezervaci, že jsi našel autopůjčovnu BENADUScar díky magazínu Chudý student a získáš dodatečnou slevu 100 Kč!

Ve vozovém parku zmíněné autopůjčovny se nachází vozy značky Škoda. Láká tě oblíbený model Škoda Rapid, nebo dáš přednost prostornějšímu Roomsteru s bohatou výbavou?

Z půjčení auta v autopůjčovně nemusíš mít strach. V mnoha případech se ti to doopravdy vyplatí. V ceně pronájmu je vždy obsaženo povinné ručení a havarijní pojištění. Máš zájem? Rezervaci můžeš provést online nebo telefonicky.

Závěrem si dovolíme už jen jedno upozornění. Nezapomeň na to, že za volant alkohol ani mobil nepatří. Bezpečí by vždy mělo být na prvním místě bez ohledu na to, zda-li řídíš ty, nebo jsi v roli spolujezdce. Chudý student ti přeje šťastnou cestu!

Komentáře k příspěvku

  • alešek

    ale jo, když si vzpomenu, jak jsem tahal prakticky celý vybavení privátu z Chebu do Prahy vlakem, tak se zdá půjčení auta jako dobrej nápad