Vyhraj vstupenky na Votvírák 2015

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o vstupenky na Votvírák 2015

Otevření festivalové sezóny

Votvírák je největší český multižánrový hudební festival! Letos proběhne od 12. do 14. června na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích, které jsou co by kamenem dohodil od Prahy. Na koho se už nyní můžeš těšit?

„Již tradičně se na festivalu můžete těšit třeba na Jardu Uhlíře, až z Valmezu přijede Mňága a Žďorp, na votvírákovské podium se vrátí oblíbení UDG, Divokej Bill, nebo Katapult. Naopak poprvé přivítáme legendárního Petera Nagyho, na což se moc těšíme, jeho kapela prožívá letos jakési “znovuzrození“ a jsem potešena, že festivalovým křtem projdou právě u nás. Letošní Votvírák bude opět ve znamení velkých oslav, a to minimálně za přispění kapel Iné Kafe, nebo ZakázanÝovoce, kteří k nám přijedou oslavit svá jubilea,“ uvedla Martina Jablanovská, dramaturgině festivalu.

Pokud tě výše zmíněná jména nezaujala, dost možná tě zaujme HIP HOP STAGE, na které rozproudí festivalové fanoušky EGO, Moja Rec, LA4 & DJ WICH, TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey + DJ Fatte) HAHA CREW a cenou Anděl oceněný SMACK.

O co soutěžíme?

Na jednoho šťastného studenta čekají 2 vstupenky (včetně stanového městečka) na festival Votvírák! Tak neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěž končí již 31. května 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Radek Řehák

Komentáře k příspěvku