Vydání Assassin’s Creed Syndicate ohlášeno na 23. října 2015

Vydání Assassin's Creed Syndicate ohlášeno na 23. října 2015

Industriální revoluce

Nový díl Assassin’s Creed Syndicate ja zasazen do prostředí Londýna, konkrétně do období vrcholící Industriální revoluce. Mezera mezi chudými a bohatými se rychle prohlubuje a výsledkem tohoto společenského dění je aktivizace podsvětí a vznik gangů. Jako hráč se ocitneš v roli Jacoba a Evie Fryeových, assassinských dvojčat. Jacob je cílevědomý vůdce podsvětního gangu. A krásná Evie? Ta je snad jako každý žena mistrině manipulace. Bojovat za kontrolu Londýna budeš proti rivalům, plutokratům i Templářům.

Zcela otevřený svět?

Assassin’s Creed Syndicate nabídne největší a nejmodernější městský otevřený svět ze všech dosud vydaných her série. Pochopitelně se každý pařan může těšit na hromadu dalších vylepšení. Boje budou brutálnější, soupeři chytřejší a pohyb prostorem opět o něco ladnější. Lezení, slaňování, ukrývání a nových zbraní si zkrátka užije každý, kdo k Assassin’s Creed Syndicate zasedne.

„Možnost vést podsvětní gang, ovládat jakékoliv dostupné vozidlo a používat moderní nástroje k vypořádání se s rozlehlým Viktoriánským Londýnem, to je to co dělá tuto hru výjimečnou.“ Říká Marc-Alexis Côté, creative director v Ubisoftu. „Assassin’s Creed Syndicate byl ve vývoji více než dva roky a toto nové, moderní pojetí živého otevřeného světa určitě potěší jak dlouholeté fanoušky Assassin’s Creed, tak úplné nováčky.“

Komentáře k příspěvku