Vybíráme pořádně originální a stylový batoh, který tě bude bavit

Vybíráme pořádně originální a stylový batoh, který tě bude bavit

Praktická móda existuje!

Do školy se přeci jen chodí s větší radostí, když máš za parťáka originální a přitom praktický módní doplněk. Průměrný student s sebou musí nosit vše možné od notebooku po hromadu učebnic, ale to rozhodně není důvod, proč se trápit s nějakou neforemnou taškou a zapomínat u toho na styl. Správnou odpovědí je kvalitní batoh, která se poperou s kompletní školní výbavou a navíc ho užiješ i při dalších aktivitách. Nebolí z něj záda, je praktický a ve velkém se vrací do módy. Kde ale hledat něco opravdu promyšleného a originálního?

Stylové batohy pro každý den

Baví tě skutečná pestrost, retro a jsi tak trošku hipster s touhou zaujmout? V tom případě mám pro tebe dokonalý tip! FUGU BAGS jsou stylové látkové batohy pro každý den, které tě mile překvapí chytrým uspořádáním kapes a v neposlední řadě také cenou. Ta je důkazem, že za krásné a originální výrobky nemusíš utrácet hříšné peníze. Batoh spolkne vše důležité včetně svačiny a ty můžeš vyrazit za každodenními starostmi a radostmi. Hodí se prakticky ke všemu!

Hilgen Brown
Cutcutia Pink

Za každým modelem stojí návrh skupiny mladých kreativních tvůrců z různých oborů. Výsledkem je nápaditý design se schopností zaujmout na první pohled. Na začátku značky a batohů FUGU BAGS stálo marné hledání originálního a praktického batohu za fajn cenu. Ten teď nyní existuje a já osobně mám právě pro takové příběhy slabost. Ostatně sama si potrpím na to, abych investovala pouze do věcí, které jsou jak hezké, tak užitečné. Pro tebe, pro tvoje kámoše i každého, kdo nakupuje s rozmyslem. V nabídce nechybí vyloženě elegantní modely, ale ani kousky v pestrých barvách vhodné pro studentky se slabostí pro růžovou.

Na stránkách e-shopu www.fugubags.cz na tebe čeká zástup stylových batohů různých barev a designů. U každého z nich se můžeš spolehnout na množství vnitřních i vnějších kapes, vždy tak budeš mít při ruce vše důležité od notebooku po dobrou knihu.FUGU BAGSMáš vlastní představ o tom, jak by měl vypadat batoh v retro stylu. V tom případě pošli skicu na fugubags@gmail.com a třeba budeš stát u zrodu nového modelu FUGU BAGS.

Protože se nafoukne

Když už jsem zmínila vznik značky, nemohu zapomenout na samotný název FUGU BAGS. Lámeš si hlavu, proč zrovna takový název? Tak si vzpomeň na hodiny biologie, během kterých došla řeč na rybu známou pod japonským názvem fugu. Ta je nejen vyhledávanou lahůdkou, ale také tvorem se schopností nafouknout se – stejně jako batohy FUGU BAGS, které se při naplnění vším nezbytným krásně zakulatí. Tak už zapomeň na nepraktické nošení učebnic a udělej si radost batohem, který ti bude sloužit a dělat stylovou společnost při všech aktivitách od chození na nudné přednášky po výlety do přírody.

Komentáře k příspěvku

  • Darth Lavender

    Moc hezký batohy, asi bych si v pohodě vybral, sportovní styl už mě nebaví.

    • Mishellinka

      hlavne nejhorsi je videt se sportovnim baglem (nejlepe radne nosenym) nejakeho managera.. to nechces