Vyber si krásné plesové šaty a využij studentskou slevu!

Plesové šaty se slevou

Když chceš zazářit

S plesovou sezónou vzniká mnohým studentkám milá povinnost porozohlédnout se po nových plesových šatech, se kterými se uprostřed tanečního parketu stanou středem pozornosti. I přes všechny možné trendy a experimenty zůstávají klasikou dlouhé společenské šaty, které jsou elegantní a dostupné v pestré škále barev a módních střihů. Pokud chceš být i ty na ples připravena, mám pro tebe inspiraci a v neposlední řadě také tip na zajímavou akci.

Pro jakou barvu se rozhodneš?

Poslouchat za každou cenu módní diktát není vždy nutné, nicméně alespoň malá exkurze mezi aktuální trendy může být obohacující. Barvami tohoto roku jsou růžová a modrá, což je skvělá zpráva. Právě tato kombinace totiž otvírá dveře jak k princeznovským modelům, tak k jednodušším šatům s čistým a elegantním vzhledem.

Společenské šaty
Plesové šaty

Evergreenem pochopitelně zůstává černá a bílá. Ptáš-li se na konkrétní střihy, za mě mohu stále doporučit rozevláté a antické střihy. Působí přirozeně a neomezují příliš v pohybu, což se hodí především v momentě, kdy se chystáš protancovat na plese střevíčky. Jinak máš ale ve výběru absolutně volnou ruku, záleží především na tom, v čem se cítíš pohodlně a co ti sedne.

Plesové šaty
Plesové šaty

Chceš při pořizování plesových šatů ušetřit?

Podcenit výběr plesových šatů se nevyplácí, a proto je vždy skvělé mít na výběr z široké nabídky šatů a velikostí. Pro všechny studentky mám tip na to, kde vybírat a navíc u toho ušetřit!

Internetový obchod ePretty.cz je tady se skvělou akcí. Kromě velké nabídky přináší všem držitelům průkazů ISIC, ITIC, IYTC a Alive atraktivní slevu 20 % na společenské šaty.ePretty.czStudentská sleva se v kombinaci se sympatickými cenami a krásnými modely dostupnými ve všech velikostech od XS po 3XL tak opravdu vyplatí! Šaty si můžeš pořídit nejen online, ale také v kamenné prodejně Ever Pretty na adrese Vyšehradská 25, Praha 2.

Plesová sezóna je skvělou příležitostí

Já osobně miluji plesy! Jsou skvělou příležitostí k poznání nových lidí a hlavně společenskou událostí, na kterou se mohu opravdu elegantně obléknout a nalíčit. Škoda, že takových příležitostí není mnoho. Pokud to máš stejně jako já, buď na letošní sezónu připravena a nezapomeň, že při výběru krásných šatů můžeš jako studentka ušetřit.

Komentáře k příspěvku