Výbava na snowboard a značkové oblečení za skvělé ceny? Využij studentskou slevu!

Výbava na snowboard a značkové oblečení za skvělé ceny? Využij studentskou slevu!

Šup na kopec

Zima si tentokrát dala pořádně na čas, ale o to větší chuť má člověk vyrazit někam na svah a vše řádně dohnat. Já jsem však při pohledu do skříně zjistil, že moje snowboardová výbava má ty nejlepší roky již dávno za sebou. Pokud jsi na tom stejně, mám pro tebe několik informací o aktuálních trendech a hlavně tip na to, jak při nákupu využít zajímavých studentských slev!

Snowboarding žije!

V posledních letech se často hovoří o tom, že zájem o snowboarding klesá. Do určité míry je to pravda, ale já bych to tak černě neviděl. Stále se jedná o super sport, kolem kterého se motá u nás v ČR úžasná komunita lidí. Potěšení z jízdy na prkně je návykové! Začátky na prkně jsou spojeny s častými pády, a proto bych všem začátečníkům ze zkušenosti doporučil poohlédnout se v první řadě po kvalitní helmě a chráničích. Do ostatní výbavy se vyplatí investovat větší peníze až časem společně s tím, jak se člověk zlepšuje.

Jsem velmi rád, že aktuální trendy ve snowboardové výbavě včetně oblečení staví na první místo materiály a funkčnost, což však neznamená, že by se zapomnělo na atraktivní design. Stále se můžeme těšit ze zajímavých barevných kombinací, které na sjezdovce nikdo nepřehlédne. Důkazem jsou aktuální kolece takových značek jako je Horsefeathers, Burton či Fox.

Horsefeathers

Velký skok vidím nejen u snowboardů (mění se tvary a materiály), ale třeba také u brýlí. Díky novým technologiím jsou lehčí a odolnější. Jsi-li jako já, takové vlastnosti jednoznačně oceníte. Osobně dávám přednost klasickým retro tvarům, a proto mi udělala radost značka Electric s modely čistě snowboardových brýlí EGV.
EGV Blue

Jak při nákupu výbavy ušetřit?

Pro všechny začínající i zkušené snowboardisty z řad studentů mám tip na to, jak mohou při nákupu výbavy výrazně ušetřit.

Online skateshop & snowboardshop SWIS-SHOP.cz je tady s celou řadou výhod a slev! Pro držitele karet ISIC, ITIC, IYTC si přichystal atraktivní 15% slevu na veškeré nezlevněné zboží. Více informací a instrukce, jak výhody a slevy čerpat, najdeš zde.SWIS-SHOP.CZV široké nabídce obchodu si snadno vybere každý příznivce těch nejznámějších snowboardových a skateboardových značek.

Prašan už na tebe čeká

Zamilovat se do snowboardingu je tak jednoduché! Je to ideální sport, u kterého si užiješ hromadu zábavy. Nemluvě o tom, že je vhodný také pro formování postavy, což by mohlo zajímat především studentky. Tak co, vydáte se po stopách Samkové a Pančochové?

Komentáře k příspěvku