Už se nechceš trápit pocením ve škole a během pohovorů?

Už se nechceš trápit pocením ve škole a během pohovorů?

Těžké chvilky na potítku

Život studenta je protkán celou řadou stresových situací. Během testů, zkoušek, obhajob a pracovních pohovorů se pořádně zapotíme – doslova! Pocení, ke kterému dochází při stresu, je sice přirozenou reakcí našeho těla, nicméně je velmi nepříjemné a nic nám neulehčuje. Stojí nejen za tělesnou, ale také duševní nepohodou. Jinými slovy viditelné mokré skvrny v podpaží nám na tak potřebném sebevědomí rozhodně nepřidávají. Máme obavy, že si jich všimne okolí. Znejistíme a potíme se ještě víc. Řešení? Určitě to nejsou antiperspiranty. Ty slibují nemožné a v praxi pomáhájí maximálně tak se zápachem. Do boje za dokonalý vzhled je zapotřebí vyrazit s jinou zbraní!

Neviditelná pomoc

Košile a různé halenky, které jsou povinnou výbavou pro formální události, nepatří zrovna k těm typům oblečení, které by dokázalo mokré svkrny maskovat, ba právě naopak. Skvrny se na látce při pocení objeví velmi snadno. Pánové se snaží problém řešit nošením obyčejného trička, to však často prosvítá, vytváří obrysy a celkově působí dost neesteticky. Jak tedy na skvrny skutečně a jednou provždy vyzrát? Odpovědí jsou neviditelná trička značky Covert Underwear.

Neviditelná trička

Mají tělovou barvu, ploché okraje a jsou ze savého a velmi tenkého materiálu, a proto nejsou pod košilí absolutně vidět. Úspěšně tak řeší komplikace se skvrnami a pomáhají nám zůstat v pohodě. Jejich nošení je velmi komfortní, přilnou na tělo a člověk o nich ani neví. A kde je pořídit?

Neviditelná trička nejen pod košili je možné pořídit na webu Covert Underwear. V nabídce jsou jak dámská, tak pánská trička. Studenty kromě ceny potěší velmi snadná péče, protože trička se nemusí žehlit a lze je prát v běžné pračce i na 60°C. Samozřejmostí je dlouhá výdrž, ani po letech pravidelného nošení neztrácí materiál nic z jeho vlastností. Jedná se o investici, která se vyplatí.Covert Underwear

Konec zbytečné nervozity i nepříjemných faux pas

Proti pocení a stresu je zapotřebí bojovat chytře. Výše představená neviditelná trička jsou praktickým vynálezem a hlavně funkčním řešením, díky kterému nemusíme mít obavy z mokrých svkrn od potu a možného trapasu. Okolí absolutně nic nepozná a my se můžeme soustředit plně na to, abychom například při zkoušce či pracovním pohovoru podali ten nejlepší možný výkon!

Komentáře k příspěvku