Toužíš po změně? Začni chodit do fitka! Jako student ušetříš

Toužíš po změně? Začni chodit do fitka! Jako student můžeš ušetřit

Proč začít chodit do fitka?

Ve školní posluchárně a pod hromadou učebnic je velmi snadné zlenivět a špatně se stravovat. Pokud si při pohledu do zrcadla říkáš, že je zapotřebí konečně něco změnit, jsi na dobré cestě. Fitness a pravidelná sportovní aktivita není pouze aktuální trend, ale funkční způsob, jak se dostat do formy a žít zdravěji. Posilovna ti pomůže zhubnout, nabrat svalovou hmotu a v neposlední řadě tě také zbaví stresu. Je fajn si pročistit hlavu od všech starostí. Ostatně není novinkou, že cvičení a fyzická aktivita výrazně zvyšuje hladinu endorfinu – hormonu štěstí.

Z první návštěvy nemusíš mít strach

Hlavním předpokladem toho, že na sobě člověk začne dlouhodobě makat, je motivace a správný výběr sportovního centra. Máš obavy z toho, že v posilovně narazíš pouze na „nabušence“ a vysportované krásky, které tráví hodiny na rotopedu? Že se jako začátečník ztrapníš? Jsi na omylu, v posilovně zpravidla narazíš na celé spektrum lidí od mladých po staré, od začátečníků po profesionály. Strach z nějakého vyčnívání tak určitě není na místě. V dobré posilovně jsou k dispozici trenéři, kteří ti v začátku vysvětlí a poradí se vším důležitým. Stačí tak sbalit ručník, oblečení na cvičení a vyrazit. Nevíš kam? Při správném výběru můžeš jako student výrazně ušetřit!

Pražské sportovní centrum HIT Fitness Flóra nabízí nejen škálu sportovních aktivit, ale také posilovnu s desítkami strojů, aerobní a strečinkovou zónou, prostorem pro funkční trénink a službami profesionálních trenérů. Ti jsou připraveni poskytnout ti komplexní služby v oblasti osobních tréninků a stravovacích návyků. Pro studenty je navíc přichystána 40% sleva z jednorázového vstupného denně od 9:00 do 16:00 hodin a zvýhodněná časová permanentka.HIT Fitness Flóra Pro více informací se podívej na ceník a nabídku všech aktivit. Pokud se začneš hýbat pravidelně v posilovně, neboj se časem vyzkoušet různé lekce a aktivity. Je to příjemná změna podporující výsledky cvičení.

Cvičení v posilovně je z mojí zkušenosti opravdu motivační. Když si člověk cvičí doma, často ho to přestane bavit a rozhodně ze sebe nevydává možné maximum. Když už ale vyrazí ven mezi ostatní, kteří poctivě dřou, donutí ho atmosféra vydat ze sebe veškerou energii.

Nevymlouvej se na nedostatek času!

Velmi častou výmluvou některých lenochů jsou peníze a nedostatek času. Díky výše zmíněné slevě pro studenty ve sportovním centru www.hitfit.cz jedna z těchto výmluv odpadá, zbývá tedy už pouze čas. Věř, že intenzivní trénink zvládneš do hodiny, stačí jen makat a soustředit se. Do posilovny si prakticky můžeš odskočit klidně i mezi přednáškami ve škole. Začátky sice nejsou úplně jednoduché a cvičení nepřináší výsledky ze dne na den, ale když vydržíš, dost možná získáš nejen novou zálibu prospěšnou pro tvé zdraví, ale také nové přátele. S těmi je cvičení ještě zábavnější a více motivační. Tak už zbytečně neotálej a vzhůru do posilovny! Jen tam na tebe čekají nejefektivnější cesty ke zpevnění postavy.

Komentáře k příspěvku