Tipy na originální halloweenský teambuilding

Anglosaský svátek Halloween, který se slaví 31. října zejména v anglicky mluvících zemích, se v České republice sice ještě příliš neslaví, ale všichni vědí, že tento den má svou tajemnou auru a na ulicích ve Spojených státech, Anglii či Irsku tak můžete potkat lidi, kteří chodí od domu k domu a v nejrůznějších strašidelných maskách či kostýmech a „koledují“. U nás je tento svátek spíše o opracovávání velkých dýní, nicméně právě díky své tajemné auře se dá skvěle využít k různým akcím. Jednou z nich může být i halloweenský teambuilding v prostředí únikových her.

Na co teambuilding?

Teambuilding sám o sobě je velice důležitý pro úspěšně fungující společnost. Správně fungující tým spolu musí komunikovat, sledovat stejný cíl, řešit konflikty, mít důvěru v členy týmu a dodržovat své závazky nejen vůči společnosti, ale i sobě samým. Výsledkem toho je tým, na který se mohou spolehnout jak jeho členové, tak celá firma.

A co s tím mají společného únikové hry?

Únikové hry Questerland jsou pro teambuilding ideální. Představují výborný způsob zhodnocení aktuálního stavu funkčnosti týmu a dávají odpovědi na otázky pro zlepšení této funkčnosti. Úniková hra zlepšuje komunikaci, tvořivost, oživuje vztahy v týmu, rozvíjí dovednosti řešení problémů a zaměstnance motivuje.

Únikovka? Co to je?

A že nevíte, co to ta úniková hra vlastně je? Únikové hry Questerland jsou komplexním projektem, ve kterém se využívají ty nejmodernější technologie a postupy. Principem únikové hry je seznámit se s příběhem a nechat se zavřít do místnosti (případně několika místností), ze kterých se musíte za pomoci svého důvtipu, myšlení a spolupráce dostat ven. Účastní se jich většinou 2 – 6 lidí, kteří mají nejčastěji 60 minut na to, aby díky svým individuálním, ale i kolektivním schopnostem, z místností unikli. Nemusíte se ale bát. Přestože to zní možná trochu hrůzostrašně, vše je velice pečlivě připraveno a jde především o zábavu.

Na nic nečekejte a využijte svátek Halloween ke zmapování skutečných vztahů a osobnostních rysů členů vašeho firemního týmu. Vyberte si jednu z 6 únikovek Questerland a rezervujte si termín online ještě dnes.

Komentáře k příspěvku