Těšíš se na kolo? Ušetři jako student při nákupu veškerého vybavení!

Těšíš se na kolo? Ušetři jako student při nákupu veškerého vybavení!

Zdravý pohyb, ale i dopravní prostředek

Cyklistika je celoevropsky na vzestupu a jen u nás patří k vůbec nejoblíbenějším rekreačním sportům. Není se čemu divit, kolo je ekologický dopravní prostředek a objevování zajímavých lokalit ze sedla je koníček, který si člověk snadno zamiluje. Stejně jako úsporu za MHD. Navíc se jedná o pohybovou aktivitu minimálně zatěžující klouby, a proto je vhodná pro hubnutí a efektivní zvyšování fyzické kondice. Studenty bude určitě zajímat i fakt, že pravidelné výlety na kole dle některých studií stojí za větší odolností vůči stresu, vyšším sebevědomím a kvalitnějším spánkem.

Radost ze správného výběru

Pokud se chystáš koupit nové kolo, vždy je zapotřebí odpovědět si na otázky, k čemu kolo potřebuješ, jak často ho chceš používat a kde budeš jezdit? To stejné prakticky platí pro veškerou další výbavu a příslušenství. Díky tomu si určíš jak kategorii kola, tak přibližnou cenovou hladinu. Kvalitnější materiály a prestižní značky zpravidla činí jízdu pohodlnější a mají delší životnost. Chceš do nich investovat? Jako student máš možnost při nákupu výrazně ušetřit!

Online obchod www.koloshop.cz má pro studenty středních a vysokých škol bezva šanci, jak nakoupit jízdní kolo a příslušenství za nejlepší ceny na trhu. Podívej se na studentské slevy a nakupuj za studentské ceny!Koloshop.czV nabídce najdeš jízdní kola a vysoce kvalitní cyklistické komponenty od renomovaných výrobců. Pokud si nebudeš při nákupu vědět rady, zkušený tým obchodu www.koloshop.cz ti rád poradí.

Když se zamiluješ do kola

Při koupi jízdního kola je díky výše zmíněné slevě konečná cena pro studenty středních a vysokých škol o 6 až 20 % nižší. Podmínkou je aktivní studium a věk do 26 let. Takové horské kolo Cannondale Trigger 29 Carbon 2 si tak můžeš pořídit výhodněji s jistotou, že ho před expedicí z prodejny mechanik seřídí, zkontroluje, opatrně zabalí a teprve až pak odešle.

Cannondale Trigger 29 Carbon 2 horské kolo

V případě jakékoliv závady na kole, reklamace či jiné poruchy, kvůli které se kolo musí vrátit na prodejnu, zajistí www.koloshop.cz svoz tak, aby minimalizoval tvé náklady, čas i energii. V případě oprávněné reklamace hradí prodejce všechny náklady.

Závislost, která ti bude prospívat

Pravidelné vyjížďky na kolo mají pozitivní vliv na naše psychické i fyzické zdraví a jsou také ekonomické, vždyť si jen představ, kolik tě jinak stojí cesty po městě a různých výletech do okolí. Cyklistika je krásným koníčkem, na kterém nyní můžeš jako student výrazně ušetřit! Já přeji hodně najetých kilometrů a závěrem si už jen dovolím upozornit na to, že vždy je zapotřebí myslet na bezpečnost. Společně s kolem tak doporučuji minimálně zakoupit helmu. Pak už jen stačí šlápnout do pedálů a užívat si ubíhající cestu pod koly.

Komentáře k příspěvku