Správný geek se neobejde bez originálního trička

Správný geek se neobejde bez originálního trička

Geekybohu…

Společnost je měla za asociální podivíny, bizarní sběratele, bláznivé fanoušky a plachá stvoření alergická na denní světlo, ale doby se mění. Geekové jsou v kurzu, a to nejen díky takovým seriálům jako je IT Crowd či Big Bang Theory. Možná mezi geeky patříš nevědomky i ty, protože jejich rozeznávacím znamením nejsou nutně velké brýle přilepené na monitor počítače. Ty dnes nahradil chytrý smysl pro humor doplněný o lásku k seriálům, fantasy, sci-fi, moderním technologiím a v neposlední řadě také originální módě.

Co na srdci, to na triku

Rozhodně nehodlám suplovat módní tutorialy a radit ohledně aktuálních trendů. Nejsem fashion blogerka, ale jednou věcí jsem si na 100 % jistý. Vtipné tričko s originálním potiskem geeka nikdy nezklame! Vždyť právě díky němu má možnost ukázat, jaký má smysl pro humor a jasně všem v okolí sdělit, co ho baví a čemu fandí. Pokud mi nevěříte, vybral jsem pár motivů triček, které vás přesvědčí o tom, že si na své přijdou jak fanoušci Star Wars (jejichž počet po premiéře posledního dílu výrazně vzrostl), tak pravověrní vyznavači úderných hlášek.

Tričko Hobbit
Tričko DIYODA
Tričko DEADLINE

Tričko I hope you step on a Lego
Tričko Time and Relative Dimension in Space
Tričko WALKERS are walking dead

Tričko JOIN THE DARK SIDE
Tričko HIGH FIVE
Tričko Call of Cthulhu

Povinná podpora

Tričko s potiskem je taková geekovská vizitka a nepřekvapivě i způsob, jak se snadno seznámit. Zajímavý motiv je otvírákem rozhovoru a tipem na to, o čem se s tebou můžou ostatní bez okolků bavit. Už vůbec nemluvě o tom, že veřejná a nezištná podpora našich oblíbených seriálů, filmů a hlášek je zkrátka povinnost.

Internetový obchod Geekshirts.cz má pro tebe hromadu vtipných triček s potiskem za skvělé ceny. Srdce každého geeka se musí při pohledu na stylové a originální motivy rozbušit.Geekshirts.czV průběhu celého roku se na stránkách obchodu můžeš setkat se zajímavými akcemi. Díky nim můžeš při nákupu získat například tričko zdarma. Sleduj pravidelné akce na webu, případně sleduj Geekshirts.cz na Facebooku a žádná novinka či soutěž ti neuteče.

Řekne to za tebe

Originální motiv má jedinečnou schopnost mluvit za tebe. „Gík“ už dávno není označením, za které by se měl někdo stydět, tak se neváhej projevit. Ten správný geek se zkrátka bez originálního trička neobejde. Platí pro skalní fanoušky, cestovatele časem i stoupence temné strana Síly.

Komentáře k příspěvku