Soutěž o plnou verzi kurzu Psaní Hravě

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o plnou verzi Psaní Hravě

Chceš se naučit psát všemi deseti?

Vyhnout se v dnešní době psaní na klávesnici je prakticky nemožné. O to větším překvapením je, že mnoho studentů a lidí pracujících denně na počítači nepíše všemi deseti. Pokud mezi ně patříš i ty, máš možnost to konečně změnit. Chudý student ti ve spolupráci s Psaní Hravě přináší soutěž, díky které máš možnost naučit se psát všemi deseti.

Psaní Hravě je systém jednoduchých her. Ty jsou postaveny na léty ověřených principech psaní, což však neznamená, že jsou nudné, ba právě naopak. Přináší velkou porci zábavy! Čeká tě zachraňování kláves, mapa klávesvěta, minikvízy a další chytlavé úkoly. Jejich plněním si postupně osvojíš rychlopsaní. Pouhých 15 minut hraní denně stačí k tomu, abys za jeden měsíc uměl psát všemi deseti. Jedinečný herní systém tě navíc bude po celou dobu kurzu motivovat.

Psaní Hravě

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká plná verze kurzu Psaní Hravě a tím pádem možnost naučit se psát všemi deseti.

Soutěž končí již 31. března 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Radka Vejvodová

Komentáře k příspěvku