Soutěž o externí disk My Passport Ultra s kapacitou 1 TB

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o externí disk My Passport Ultra s kapacitou 1TB

Data na prvním místě

Přijít o všechny studijní materiály? To naštve! Ale přijít o všechny seriály, fotky a hudbu? Tak to je k posr… však vy víte. Právě proto magazín Chudý student přináší exkluzivní soutěž o externí disk WD 2.5″ My Passport Ultra 1 TB (1000 GB) v elegantní bílé barvě, díky kterému si můžete veškerá data snadno zálohovat. Zajímavostí a skvělou vlastnostní tohoto disku je, že používá výkonné 256bitové hardwarové šifrování. I ty nejchoulostivější soubory jsou tak skutečně v bezpečí. Samozřejmostí je napájení přímo z USB a podpora technologie USB 3.0, která je třikrát rychlejší než USB 2.0. Disk je spolehlivý a velmi tenký. Můžete ho tak nosit neustále s sebou a hlavně – pravidelně zálohovat.

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká externí disk WD 2.5″ My Passport Ultra 1 TB (1000 GB) v barvě Brilliant White.

Soutěž o externí disk My Passport Ultra s kapacitou 1 TB

Soutěž končí již 31. srpna 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Michaela Donutilová

Komentáře k příspěvku