Soutěž o audioknihu Inovátoři

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o audioknihu Inovátoři

Stvoření digitální revoluce

Autor Walter Isaacson přichází se zajímavými příběhy lidí, kteří jsou otci digitální revoluce. Vynálezci, géniové, hackeři… inovátoři! Audiokniha mapuje dějiny digitální revoluce a seznamuje nás s takovými osobnostmi jako je například Alan Turing, Bill Gates, Steve Wozniak, Steve Jobs či Larry Page. Jakým způsobem uvažovali a co stojí za jejich nezpochybnitelnou vynalézavostí? A má jejich kreativita pouze kladné stránky? Nech se inspirovat a zjisti, zda-li má velká kreativita a možnost spolupráce s inovativními lidmi pouze kladné stránky. Tatu audiokniha je velmi zajímavým zdrojem informací pro každého studenta, který se zajímá o informační a moderní technologie.

České audioknihy nyní můžeš poslouchat kdykoliv a kdekoliv s mobilní aplikací Audioteka.cz pro iOS, Android i Windows Phone. V nabídce najdeš audioknihy všech možných žánrů od aktuálních knižních bestsellerů po klasická díla.

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká audiokniha Inovátoři, které přibližuje stvoření digitální revoluce a vypráví příběhy klíčových osobností.

Inovátořiaudioteka.cz

Audioknihu si výherce stáhne dle doručených instrukcí z Audioteka.cz ve formátu MP3.

Soutěž končí již 31. ledna 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Jaroslava Deršáková

Komentáře k příspěvku

  • Roman Starý

    Diky za zajimavou soutez, soutezim! Pokud nekoho zajima pribeh Alana Turinga, doporucuju skvely film Kod Enigmy (na CSFD to ma pres 80 %).