Soutěž o audioknihu Čtyřhodinový pracovní týden

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o audioknihu Čtyřhodinový pracovní týden

Cesta k veselejšímu životu

Mnoho lidí celé mládí tráví v práci, neustále odkládá zážitky a čeká na důchod. Chceš na tom být stejně? Chceš dále marnit život někde v kanceláři? Věříme, že určitě ne, a proto je tady unikátní audiokniha Čtyřhodinový pracovní týden, která tě naučí využívat všech příležitostí, které ti svět nabízí. Toto dílo je funkčním návodem a jednoznačným důkazem toho, že je možné užívat si krás života i v produktivním věku.

Ve spolupráci s Audioteka.cz ti přinášíme soutěž o zmíněnou audioknihu, jejímž autorem je Timothy Ferriss. Dříve neznámý autor, nyní velmi inspirativní osoba nejen pro podnikatele.

České audioknihy nyní můžeš poslouchat kdykoliv a kdekoliv s mobilní aplikací Audioteka.cz pro iOS, Android i Windows Phone. V nabídce najdeš audioknihy všech možných žánrů od aktuálních knižních bestsellerů po klasická díla.

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká audiokniha Čtyřhodinový pracovní týden kanadského specialisty na řízení firem Dana Millera. Kniha potěší studenty a lidi, kteří chtějí žít svůj život naplno.

Čtyřhodinový pracovní týdenaudioteka.cz

Audioknihu si výherce stáhne dle doručených instrukcí z Audioteka.cz ve formátu MP3.

Soutěž končí již 6. června 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Martin Rýs

Komentáře k příspěvku