Škoda auta vyžadují odbornou péči

Škoda auta vyžadují odbornou péči

Vozy značky Škoda jsou neodmyslitelnou součástí českých silnic. Vozy zde mají dlouholetou tradici a ani dnes neupadají na popularitě.

Koupě i servis

Ať už se chystáte koupit nový či ojetý vůz značky Škoda, nebo potřebujete kvalitní servis, měli byste spolupracovat s odborníky v této oblasti. V Autotrio Praha tyto odborníky najdete. Uvažujete o koupi vozu? Specialisté vám pomohou vybrat takový model, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Po koupi vám jistě přijde vhod i autoservis Škoda, který firma poskytuje. Kromě špičkově odvedené práce zde očekávejte příjemný přístup a kladení zákazníka na první místo. Firma si tak udržuje vysokou věrnost zákazníků, kterým také poskytuje příjemné slevy.

Soukromá česká firma

Firma Autotrio Praha splňuje ta nejpřísnější kritéria a požadavky Škoda Auto a.s., která neustále rozšiřuje své služby zákazníkům. Potřebujete náhradní díly pro svůj vůz? Firma vám dodání zprostředkuje. Kromě zmíněných služeb prodeje i servisu aut vám zde sjednají i povinné ručení či havarijní pojištění vozidla. Potřebujete opravu v lakýrně či klempírně, ale pojišťovna to za vás neuhradí? Pak jistě oceníte slevy, které firma poskytuje na tento typ prací.

Speciální úkony

Firma nabízí přestavbu vašeho vozu na tankování Ethanolu E85 namísto Naturalu. Po úpravě dojde k okamžitému snížení provozních nákladů, které pocítíte při každém tankování. Ceny E85 se pohybují okolo 25 Kč za litr. Firma je tu především pro vás, své zákazníky, takže se na ni neváhejte obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.

Komentáře k příspěvku