S jarem přichází nová lifestylová móda! Jak při nákupu ušetřit?

Converse

Z přehlídek k tobě do skříně

Módní svět přináší do každé sezóny novou dávku trendů a inspirace, kterou rozhodně nedoporučuji přehlížet. Pokud i tebe zajímá, co je zrovna v kurzu, mám pro tebe několik opravdu žhavých tipů. Tak žhavých, že tě zaujmou na první pohled. Budeme-li se bavit o sportovním oblečení o kouscích pro volný čas, o slovo se jednoznačně hlásí známé značky s čerstvými kolekcemi. Hlavní roli v nich hrají výrazné barvy, ikonické kombinace a v neposlední řadě také pohodlí. Značky jako Nike, Converse, adidas či Reebok zařazují jak retro modely odkazující na jejich bohatou historii, tak hodně futuristické kousky s výraznými logy, netradičními barvami a vzory. Nejlépe je to vidět na teniskách, která se zcela jistě stávají základem mnoha jednoduchých outfitů. Až by se chtělo říct – pořiď si výrazné sneakers, navlékni džíny, ženy případně dámské legíny, jednobarevné tričko a máš outfit jako lusk!

Legíny adidas Rita Ora
Kontroverzní, ale stylové! Legíny adidas z kolekce Rita Ora jsou originálním společníkem nejen na sport.

Kam za značkami?

Investovat do značkové módy se vyplatí, ať už jde o opravdu kvalitní zpracování a materiály, nebo možnost užívat si inovativní designy. Kvalitní oblečení ti déle vydrží, nemluvě o tom, že ho lze také případně výhodně prodat v momentě, kdy už ho nechceš nosit. A kam vyrazit na výhodný nákup? Vsaď na zkušený obchod se širokou nabídkou!

Na stránkách www.ringit.cz na tebe čekají světové značky jako Nike, Converse, adidas, Puma, Reebok a mnoho dalších. Užívej si nejen široký výběr lifestylové módy, ale také atraktivní ceny a originální styl. Samozřejmostí je rychlé dodání a možnost zboží do 21 dní vyměnit, případně vrátit. Nemusíš tak mít strach z toho, že například netrefíš velikost. Osobně doporučuji zabrouzdat do kategorie bot a tenisek, kde je opravdu velmi snadné se zamilovat. V nabídce pochopitelně nechybí ani populární Nike Air Max nebo adidas Superstar.Ringit.cz

Je čas na osvěžení šatníku

Když víš, kde vybírat, nic ti nebrání zabrouzdat mezi nové kolekce s cílem osvěžit stávající šatník a udělat si radost nějakým stylovým kouskem. Sleduj obchod Ringit.cz na facebooku a neuteče ti žádná zajímavá akce a novinka. Některé modely rychle mizí a není se čemu divit. Každý chce přeci ušetřit a každý chce vypadat dobře, tak zbytečně neváhej. Nové trendy jsou atraktivní a umožňují pořádně prezentovat vlastní originální styl.

Komentáře k příspěvku

  • Mr. Marek

    Conversky můžu doporučit klidně i do posilovny, prostě super odolná a stylová bota