Půjčky jsou dostupné i pro studenty

Pokud bychom měli rozdělit současné obyvatelstvo, musíme říci, že skupina studentů je stále početnější. Je to dáno tím, že si mladí lidé stále více uvědomují to, že vzdělání je potřeba. I když jsou mnozí studenti často odkázání třeba jenom na kapesné od rodičů, nebo také na brigády, rozhodně to neznamená, že by si nemohli vzít půjčku. Podívejme se společně na možnosti, které aktuálně v daném segmentu existují a co se může studentům v rámci jednotlivých situací hodit skutečně nejvíce.

Klasická půjčka pro studenty je nabízena v bankách

Začít musíme naprostou klasikou, která je velmi často dostupná v bankách, ale ne vždy je to pravidlem. Dnes mohou být půjčky pro studenty dostupné i v jiných segmentech, než jenom nutně v těch bankovních. Když ale zůstaneme u banky, musíme říci, že se jedná o úvěrový produkt, který je studentům ušitý doslova na míru. A to jak s ohledem na jejich požadavky, tak i s ohledem na jejich možnosti spojené třeba s jejich bonitou. Obvykle nemusí být problém získat i několik desítek nebo stovek tisíc korun. Když jde o možnosti využití, jsou dané peníze využívány hlavně na:

  • Koupi studijních materiálů
  • Koupi výpočetní techniky a pomůcek
  • Školné, ubytování a stravování

Pokud je u bankovních studentských půjček něco, co může být považováno za celkem velké lákadlo, jsou to splátky. Nejenom, že si je lze rozložit na poměrně dlouhou dobu. Nemalým lákadlem, které se splátkami souvisí, je rozhodně i to, že některé banky nabídnou možnost odložení splátek. V praxi to znamená, že po dobu studia budete splácet jenom úroky, a v době, kdy si již najdete práci a budete vydělávat budete moci začít splácet naplno. Ideální volba, jak zajímavě financovat studia a zajistit si možnost budoucí dobré kariéry, i pokud máte celkově hlouběji do kapsy.

Lákadlem mohou být i desetitisíce korun

Ne každý student potřebuje nutně pomocí půjčky financovat celé své studium. Dnes není nic neobvyklého ani to, když studenti potřebují jenom pár desítek tisíc korun. Třeba na to, aby zaplatili za své bydlení, nebo za jídlo, či doplatili část školného. V takovém případě je jasné, že hlavní důraz bude kladený na to, aby bylo možné peníze snadno získat, stejně jako i na to, aby nebylo nutné finance splácet zbytečně dlouhou dobu. V obou případech může rozhodně přijít vhod Ferratum půjčka. V čem je unikátní? Že nabídne až 10 000 Kč na cokoliv, s možností zvolit si splatnost v rozmezí 5 – 45 kalendářních dní. Studenti obvykle nemají se získáním tohoto úvěru žádné problémy.

Když se podíváme na jednu z dalších výhod této půjčky, může se jednat i o její výhodnost. I když na první pohled tak nepůsobí, musíme dodat, že i tento poskytovatel nabízí možnost získat první půjčku, a to ve výši až 9 000 Kč, zcela zdarma.

Jsou situace, kdy peníze dojdou

V rámci studijního života může nastat i situace, kdy peníze doslova dojdou. V takovém případě je třeba říci, že nemusíte mít ani na oběd, ani na posezení s přáteli, nebo třeba na učebnici, či na jízdenku MHD. Co dělat v takovém případě? Řešení přináší nebankovní segment. Jako příklad může posloužit Fenixpujcka.cz. Hlavním lákadlem je především jednoduchost. Pokud je něco, co můžete v souvislosti s tímto poskytovatelem očekávat, je to hlavně:

  • Vyřízení ještě v den žádosti
  • Vyřízení online
  • Vyřízení bez složitého prověřování

Připomeňme také to, že v nabídce mohou být jak stovky, tak i tisíce korun, s možností využití na cokoliv. Pokud se u vás jako studentů objeví nečekané finanční potíže, je právě tato cesta zaručeně jednou z těch, které nezklamou. Nezapomeňte, že požádat si budete moci nejenom kdykoliv, ale také odkudkoliv. Jediné, co stačí, je připojení k internetu.

Komentáře k příspěvku