Práce v Seznam.cz? Brigádniči z domova v libovolnou hodinu – staň se kalibrátorem!

Práce v Seznam.cz? Brigádniči z domova v libovolnou hodinu - staň se kalibrátorem!

Příležitost pro studenty

Je zapotřebí představovat Seznam.cz? Podle mě určitě ne. Na blogu fulltextového týmu, který se stará o kvalitu výsledků vyhledávání, se objevil velmi zajímavý příspěvek informující o práci tzv. kalibrátora. Jeho úkolem je hodnotit webové stránky jakožto výsledky nějakého vyhledávacího dotazu. V praxi by se dalo říct, že provádí kontrolu toho, jestli Seznam.cz servíruje ve vyhledávání relevantní výsledky. Mnohem zajímavější jsou však podmínky brigády.

Ideální i během zkouškového

Kalibrátoři pracují z domova a je pouze na nich, v jakou denní či noční hodinu si k počítači sednou. Brigáda je tím pádem skvělá pro všechny studenty. Člověk si sám určí, kdy a jak moc chce pracovat. Práci je totiž možné rozdělit si na menší dávky.

Seznam.cz vychází kalibrátorům vstříc i během složitějších životních situací, mezi které lze zařadit například zkouškové či státnice. Vše je na individuální domluvě.

Zaujala tě tato brigáda? V tom případě se podívej na stránky s nabídkou práce na adrese seznam.sprace.cz.

Kalibrátoři pochází z celé ČR, ale i tak pro ně Seznam.cz pořádá přinejmenším úvodní školení a jednou do roka také Setkání kalibrátorů v neformální atmosféře. Ti nejlepší pak mají možnost zúčastnit se dalších zajímavých úlohách nejen pro fulltextové oddělení.

Komentáře k příspěvku