Pomůžeme ti sehnat skutečně originální dárek do 500 Kč

Pomůžeme ti sehnat skutečně originální dárek do 500 Kč

Když chceš opravdu překvapit

Co si budeme nalhávat, nakupování a výběr originálních dárků s omezeným rozpočtem nepatří ke zrovna oblíbeným a jednoduchým aktivitám. V průběhu roku musíme najít něco zajímavého pro partnerky a partnery, nejbližší přátele, členy rodiny… prakticky každý měsíc se najde nějaký ten svátek či událost, kdy musíme zapojit všechny mozkové závity a probrat se nabídkou obchodů. Pokud už tě nebaví trápit se při bloudění po obchodech, mám pro tebe několik velmi zajímavých tipů.

Originální dárek nemusí být drahý

Skvělou zprávou zůstává, že originální dárek, která vyčaruje obdarovanému úsměv na rtech, rozhodně nemusí být drahý. Mnohem víc záleží na tom, jestli se ti podaří vybrat něco neotřelého. Pokud nevěříš, mám pro tebe důkaz v podobě následujícího výběru dárků, které stojí méně něž 500 Kč. Pokud tě tedy již nebaví investovat do kosmetických balíčků z drogerie a okoukaných bonboniér, nech se rozhodně inspirovat. Vždyť správný výběr dárku je příležitost, jak obdarovanému ukázat, že ti na něm skutečně záleží.

Zajímavou volbou jsou antistresové dárky. Jsou cenově dostupné, vtipné a navíc opravdu praktické, protože jejich používáním lze úspěšně bojovat proti stresu, kterého si každý z nás kvůli škole, práci a dalším povinnostem užívá víc než dost. Co třeba taková antistresová muchomůrka? Pomůže uvolnit nahromaděný stres, protože lze různě mačkat, natahovat a kroutit.

Antistresová muchomůrka

Když už jsme u toho stresu, je fajn si čas od času zarelaxovat u vychlazeného piva, nebo skleničky něčeho ostřejšího. Zapomeň ale na obyčejné flašky alkoholu ze supermarketu. Pokud chceš být originální, je zapotřebí poohlédnout se jinde. Co třeba originální otvíráky na pivo? Takový dárek se v běžné domácnosti rozhodně neztratí. Sportovcům udělá radost akustický otvírák ve tvaru fotbalového míče.

Akustický otvírák ve tvaru fotbalového míče

Pokud hledáš něco pikantního (například pro dárek z lásky, k výročí apod.), zaostři raději na sexy dárky pro zamilované. Tedy za předpokladu, že najdeš odvahu. Některé jsou totiž opravdu pouze pro dospělé, jiné však dokonale pobaví. Kuchyňské zástěry s rajcovním potisky jsou toho dokonalým příkladem.

Zástěra s potiskem

Překvapily tě výše zmíněné dárky? Tak věř, že máš na výběr doopravdy ze široké nabídky dárků za sympatické ceny, které jsou originální a jen tak je někde neseženeš. A víš, kde tedy hledat?

Populární obchod Hubatá černoška rozdává radost originálními dárky, mezi kterými si snadno vybereš. Hledáš ptákoviny? Potřebuješ něco pro kámoše? Nebo snad chystáš rovnou celou párty? Žádný problém, vše najdeš přímo na stránkách obchodu. Čeká na tebe více než 7000 druhů zboží SKLADEM.Hubatá černoškaPokud chceš mít přehled, tak nezapomeň, že Hubatá černoška je na facebooku, kde informuje o všech novinkách a zajímavých akcích.

Už víš, co vybrat?

Já osobně bych hned věděl, co vybrat. Darovat někomu obyčejný dárek je nuda a ukázka toho, že jsme si chtěli vše tak nějak odbýt. Zkrátka jen splníme povinnost. To je při výběru dárku obrovská škoda, a proto raději věnuj chvilku nákupu něčeho originálního. Úsměv toho, kdo netradiční předmět dostane, bude dostatečnou odměnou. Tak ať ti jde výběr od ruky a pokud stále nevíš, má pro tebe pár tipů samotný Vladimír Putin.

Komentáře k příspěvku