Podnikáš? Se řízením projektů online ti pomůže Nestíhačka.cz

Podnikáš? Se řízením projektů online ti pomůže Nestíhačka.cz

Prostě nestíhačka

Pro někoho každodenní situace. Čím víc projektů se vám nakupí, tím víc informací musíte být schopni zpracovávat, s tím více klienty musíte komunikovat a k tomu musíte stíhat všechno okolo. A tak je v tom často nejen zmatek, ale mnohdy je to prostě nestíhačka. Řešení nabízí české crm Nestíhačka.cz.

Je to ideální pomocník pro všechny podnikatele, a to ať už pro jednotlivce na volné noze, malý tým nebo i pro celou firmu. Tohle české crm nabízí ty nejdůležitější služby, které vám pomohou všechno v klidu stihnout a vyřešit, mít o všem přehled a zároveň v pohodlí komunikovat jak s partnery, tak s klienty. Navíc si ho může dovolit opravdu každý.

Inspirace od jedničky na trhu

Projekt vznikl na základě potřeb obyčejného podnikatele a inspiroval se službou Basecamp, která v zahraničí funguje už přes 12 let a vlastní nemalou klientelu. Její nabídka je přitom snem každého podnikatele. Je tu vše, co potřebujete. A její alternativa Nestíhačka nabízí takřka totéž, ale navíc kompletně v češtině a se zákaznickou podporou.

Základem je vytvořit si svůj účet, který je zdarma. Po registraci získáte bonus 21 dní z účtu premium, kdy si můžete aplikaci “osahat” v její placené verzi a po uplynutí tohoto období se rozhodnete, jakou cestou budete pokračovat.Nestíhačka.czFirmám, skupinám freelancerů a náročnějším podnikatelům bude více vyhovovat premium účet, kde se takřka limity nekladou.

Najdete zde uživatelsky vstřícné prostředí s možností spravovat své projekty, komunikovat s klienty i partnery, zakládat diskuze pro členy týmu, nahrát k projektu drobné přílohy, plánovat si akce v kalendáři, nastavovat upomínky a úkoly či sdílet projekty – a navíc jsou tu nejrůznější statistiky, které vám zobrazí třeba vaše výdělky a úspěchy. Nechybí ani adresář, kam se zapisují jména i adresy a vše se ihned zobrazuje na mapě.

Jednoduše a odkudkoliv

Tahle Basecamp alternativa má celou řadu předností. Úžasná je především její jednoduchost. Vše je přehledné a rychle se tu zorientujete, vždy stačí jen pár kliknutí a máte hotovo. Řízení projektů (i v týmu) tak nikdy nebylo snazší. Navíc si nemusíte stahovat žádný software, vše máte k dispozici online a můžete své podnikání spravovat kdykoliv a odkudkoliv – z počítače, mobilu nebo i tabletu. Je to prostě ideální crm systém, který vám pomůže uspět.

www.nestihacka.cz

Komentáře k příspěvku