Ovocná kytice je hit mezi originálními dárky! Překvap blízké a využij studentské slevy

Ovocná kytice je hit mezi originálními dárky! Překvap blízké a využij studentské slevy

Neustálý boj o originalitu

Několikrát do roka stojíme před úkolem koupit někomu blízkému originální dárek, kterým bychom ho překvapili a potěšili. Pokud je tím blízkým žena, je hledání o to složitější. Pochopitelně můžeme skočit do nejbližší drogérie a tam koupit připravený balíček kosmetiky, ale je to důkaz toho, že nám na obdarované osobě záleží? Já si myslím, že ne. V originalitě dárku se odráží naše snaha, a proto nelze výběr dárku podcenit. Pro všechny, kteří mají omezený rozpočet, ale přesto touží po něčem speciálním, mám tip!

Květina je klíčem k srdci

Shodnout se na tom, že květina je především pro ženy vděčným dárkem, není těžké. Potěší, hýčká smysly a má jedinečnou schopnost vykouzlit okamžitě úsměv na rtech. I u ní je však zapotřebí myslet na to, že by měla umět překvapit. Jak na to? Vyzkoušej místo klasiky ovocnou kytici, která se stala hitem mezi stylovými dárky pro všechny příležitosti. Jako student máš na nákup skvělou slevu!

Frutiko vyrábí ovocné kytice a další lahodné dárky z čerstvého ovoce a prémiové čokolády. V nabídce na tebe čeká celá řada jedlých květin, dortových kytic a úchvatných bonboniér rozdělených do několika kategorií. Bez zbytečného váhání tak vybereš originální dárek pro každou příležitost od narozenin přítelkyně po gratulaci k promoci. Vše lze snadno objednat online či po telefonu. Objednávky uskutečněné do 16:00 doručí Frutiko po celé České republice již druhý den! FrutikoK doručení květiny či bonboniéry můžeš přiložit blahopřání s osobním vzkazem pro příjemce. Frutiko se tak stává skvělým řešením, když hledáš netradiční a luxusní dárek, který je od srdce. Potěší každého, kdo si rád pochutná na čerstvém ovoci a kvalitní čokoládě.

Pro držitele karty ISIC si Frutiko přichystalo studentskou slevu 20 %. Tuto slevu uplatníš zadáním čísla ISIC karty v průběhu objednávky.

Lákavá inspirace

Osobně jsem měl možnost jednu ovocnou kytici ochutnat na narozeninách kamarádky a musím potvrdit, že mě by takový dárek potěšil. Pro inspiraci při výběru jsem z nabídky vybral tři zástupce, do kterých jsem se zamiloval na první pohled. Ostatně jako zamilovaný dárek jsou ovocné kytice a bonboniéry ideální.

Z lásky

Jahodová vášen

Ovocný mix

Líbí se ti nejrůznější druhy čerstvého ovoce namočeného do kvalitní čokolády? Pro další nápady na originální dárky zavítej na stránky www.frutiko.cz, kde najdeš také bližší informace o způsobech doručení a speciálních akcích.

Komentáře k příspěvku