Nové bydlení ve vilách v Praze

V okolí Velké Chuchle se nachází mateřská školka, základní škola, městská knihovna, ordinace obvodního lékaře, veterinární ambulance, pošta a řada obchodů. Pokud hledáte nové bydlení, pak jsou vily na prodej v této oblasti obklopeny potřebnými zařízeními v jejich těsné blízkosti. Nacházejí se zhruba patnáct minut od stanice metra Smíchovské nádraží, ať už autem, či hromadnou dopravou. Napojení na dálnici D1 je taktéž dobře dostupné, během několika minut se odtud lze napojit na Pražský okruh.

Obec Velká Chuchle je známá také díky svému dostihovému závodišti. Chcete-li se stěhovat a hledáte vily na prodej, pak pokud máte malé děti, existuje zde možnost kromě sledování nedělních dostihů trávit čas v dětském klubu Hříbátka, či nechat děti povozit na ponících. Vily na prodej se nacházejí v blízkosti chráněné krajinné oblasti Český Kras, tudíž i turisti si zde mohou najít svá vyžití.

Vily na prodej jsou obytným komplexem, situovaným v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Na výběr je několik dispozic, jmenovitě 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk a zároveň 1+kk. Vily na prodej mají v drtivé většině případů jako svou součást terasu o rozměrech 24 až 41 metrů čtverečních a zároveň i zahradu. Všechny novostavby jsou patrové. Jednotlivé pozemky ohraničuje pletivový plot. Je rovněž možné navštívit vzorovou vilu v komplexu vil na prodej.

Komentáře k příspěvku