Nejlepší čajovna v Praze

V hlavním městě najdete celou řadu příležitostí a čajovna v Praze nabízí zájemcům čerstvé čaje z celého světa. Čaj dlouhou dobu patřil k nejcennějším komoditám a dodnes ho popíjí řada lidí, kteří mají pití čaje spojené s nejrůznějšími rituály. Příjemné je místní ambientní prostředí. Nemusíte se obávat, že místo nenajdete, jelikož čajovna se nachází v centru kousek od metra Nám. Míru a tram. Jana Masaryka. Ovšem v menu nenajdete pouze čajové speciality, jelikož čajovna má zároveň široký výběr prémiových tabáků. A pokud chcete popít i nějaký nápoj s obsahem alkoholu, můžete vybírat české pivní speciály nebo lokální víno.

Kvalitní wifi zdarma

Asi většina z nás potřebuje být neustále online, k čemuž je zapotřebí internetové připojení. To lze uplatnit i v čajovně, protože zde chytnete kvalitní wifi zdarma. Při sezení v pohodlných křeslech někoho napadne, zda je zde i možnost přednášek, firemních akcí – odpověď je pozitivní.

Pohodová hudba a mazlíčci

Z reproduktorů hraje příjemná odpočinková hudba, která má patřičnou hlasitost, takže nevyrušuje. V čajovně jsou domácí mazlíčci vítáni, což také není úplně zvykem ve všech podnicích. Otevírací doba dlouho do noci pak koresponduje s možností, kdy si zákazníci čajovny mohou vzít knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma. Do dobré knihy se totiž můžete začíst natolik, že nebudete vnímat čas.

Komentáře k příspěvku