Nakupuj stylové příslušenství k mobilu za studentské ceny

Nakupuj stylové příslušenství k mobilu za studentské ceny

Bez mobilu ani ránu

Život studenta bez mobilu? To si ani nelze představit. Mobilní telefon už dávno neslouží jen na volání a posílání SMS, je to náš zdroj informací, zábavy a hlavně způsob, jak být neustále ve spojení se světem. Pravda, někdy to může být otravné, ale alespoň za mě klady stále převažují. Nemluvě o tom, že z mobilu se stal také módní doplněk! Díky stylovému příslušenství v podobě různých pouzder a krytů můžeš snadno změnit jeho vzhled a darovat tak sobě i jemu nový image. Velkou výhodou je také to, že používáním takového příslušenství telefon chráníš. To v první řadě znamená, že ti nejen déle vydrží v TOP stavu, ale že ho po čase také případně prodáš za více peněz. Jaké příslušenství je aktuálně v kurzu a bude tvému mobilu slušet?

Od módních obalů po sportovní vybavení

Není velkým překvapením, že jako studentku mě baví různá módní pouzdra a kryty. Vlastním smartphone od Samsungu (konkrétně Galaxy S4) a jako fanouška této značky mě dost dlouho mrzelo, že telefony nepůsobí příliš luxusně. Řešení? Vsadila jsem na módní obal se třpytkami a unikátním designem. Obal přesně obepíná telefon, je kvalitní, lze snadno nasadit a stále umožňuje pohodlně ovládat všechna tlačítka a funkce. Módní obal seženeš na prakticky všechny nejprodávanější modely smartphonů Samsung, a to pochopitelně v pestré plejádě různých barvách a provedení.

Módní obal

Další dávka stylu čeká také na majitelky populárního iPhonu. Pokud je nelákají třpytky, doporučuji hodit očkem po silikonovém obalu v candy barvě. Je opravdu velmi praktický, protože silikon skvěle odolává nečistotám a chrání tělo přístroje. Je sranda ladit barvu obalu s outfitem a zároveň vědět, že iPhone nově snese i nějaké to méně šetrné zacházení.

iPhone

Abych však nezůstala jen u stylu, nesmím zapomenout na sportovní pouzdra. Chodíš běhat a chceš u toho z mobilu poslouchat hudbu? V tom případě zapomeň na to, že budeš mobil tahat někde po kapsách. V lepším případě to bude dost nepraktické, v tom horším ti mobil vyskočí z kapsy přímo na zem. Ze zkušenosti mohu doporučit sportovní pouzdra. Já používám pohodlné pouzdro na ruku a jsem velmi spokojená. Aktuálně ho využívám ve fitku, když cvičím nějaké to cardio. Telefon se mi nepoškrábe, mám ho vždy k dispozici a je chráněn i před vlhkostí. V tomto případě před mojí snahou pořádně se zapotit a zhubnout nějaké to kilo.

Sportovní pouzdra

Nakupuj za studentské ceny

Chceš při nákupu mobilního příslušenství mít možnost vybrat si z široké nabídky a zároveň ušetřit? Na stránkách internetového obchodu Student-eShop.cz nakupuješ za studentské ceny! Z hromady stylového a praktického příslušenství pro různé typy mobilů si snadno vybereš přesně to, co podtrhne tvůj styl. Dohodni se na pořízení příslušenství s přáteli, protože při nákupu nad 500 Kč máš poštovné zdarma.

Student-eShop.cz

Ultimátní tip pro neopatrné studenty!

Závěrem si dovolím jeden tip, který se týká již zmíněné důležitosti mobil chránit před poškozením. Pouzdra a kryty smartphone pochopitelně chrání, ale úplným základem jsou ochranné fólie a tvrzená skla na displej. Právě ten je totiž nejzranitelnějším místem celého telefonu a když se podívám kolem sebe, dost lidí chodí s prasklým, případně dost poškrábaným displejem. Stačí telefon nosit v kapse s drobnými nebo ho jednou nešikovně upustit a neštěstí je na světě. Pokud tedy chceš pro ochranu telefon něco udělat, určitě nezapomeň na praktickou ochrannou fólii. Snadno se nalepí, dokonale přilne a chrání. Ty nemusíš nic řešit a displej zůstane po celou dobu používání jako nový.

Fólie a tvrzená skla

Když už většině z nás mobil přirostl k ruce, je fajn udělat mu radost nějakým stylovým a praktickým příslušenstvím za studentskou cenu. Používáš nějaké příslušenství a jaké značce mobilů fandíš?

Komentáře k příspěvku

  • Denýsek

    Nějaký pouzdro na mobil můžu všem doporučit, protože já vyplázla za výměnu displeje na iPhonu 6 hezkých 5 tisíc!