Lidé, kteří mají co říct

Lidé, kteří mají co říct

Může být rozhovor opravdu přínosný?

Velmi dlouho jsme v redakci Chudého studenta přemýšleli nad tím, jestli na web zařadit sekci Rozhovory. Sestavit kvalitní rozhovor v momentě, kdy člověk není novinář, není vůbec jednoduché. Když se podaří domluvit účast někoho zajímavého, nelze ho urazit otázkami, které dostává od každého. Dotazy musí být originální a odpovědi zajímavé. Pokud se však podaří vše sladit, může být rozhovor opravdu přínosný a mít velkou přidanou hodnotu. Zkušenosti ostatních lidí pro nás mohou být inspirací i varováním.

Není celebrita jako celebrita

Jako magazín zaměřený na studentské finance chceme dělat rozhovory především s lidmi, kteří mají k této problematice co říct. Může se jednat o úspěšné studenty, podnikatele zaměstnávající studenty, různé zástupce zajímavých firem a další. Jistě, určitě by bylo zajímavé udělat rozhovor s Markem Zuckerbergem, nicméně podle nás nejen celebrity mají co říct. Ve výsledku může být rozhovor zajímavější se studentem, který začal podnikat a povedlo se mu prorazit. Nebo se studentkou, která žila několik let ve Francii.

Máte tip na zajímavou osobnost?

Máme několik osobností, se kterými již na rozhovoru pracujeme. I tak však budeme rádi, pokud nás kontaktujete s tipem na další zajímavé lidi. Můžete to být vy, nebo třeba váš kámoš z koleje. Neváhejte posílat tipy na rozhovory. Uděláme maximum, aby sekce rozhovory žila na 100 %, přinášela příběhy a byla zajímavým zdrojem motivace.

Komentáře k příspěvku