Levná nákupy na Amazonu, eBay a dalších zahraničních obchodech konečně na dosah

Výhodné nákupy

Je ČR na mapě výhodných nákupů?

Není zrovna velkým překvapením, že zahraniční e-shopy mají nezřídka novinky dříve a za lepší ceny než ty v České republice. Je to možné sledovat například u čerstvých kolekcí značkového oblečení a elektroniky. Mnoho lidí tak při hledání lákavých nabídek raději brouzdá po zahraničních obchodech. Pokud se mezi ně chceš přidat, velmi rychle narazíš na jednu zásadní překážku. Třebaže jsou ceny nízké a nabídka široká, mnohé internetové obchody a prodejci neumožňují poslat zboží na adresu v Česku, případně si za poštovné účtují nehoráznou částku. Objednat si tak buď vůbec nemůžeš, nebo to lze, ale výhoda v podobě lepší ceny mizí. Naštěstí existuje velmi šikovné řešení.

Jde se nakupovat!

Ptáš se, jak si můžeš objednat ze zahraničních obchodů včetně eBay a Amazonu zboží, které je v ČR drahé či nedostupné? Aby zásilka dorazila, potřeboval bys poštovní adresu ve státu, kam tyto obchody objednávky bez komplikací zasílají. A úplně nejlepší by bylo mít možnost objednat z několika obchodů najednou a vše si pak nechat poslat domů. Skvělou zprávou je, že služba umožňující zmíněné existuje a navíc poskytuje poštovní adresu v Německu zdarma!

Přeposílání a sdružování zásilek s poštovní adresou v Německu zdarma nabízí služba Balíčky.eu, která je zde pro všechny milovníky výhodných nákupů. Získáš vlastní adresu a nic ti tak nebrání v německém nebo jiném zahraničním obchodě v rámci EU nakupovat za výhodné ceny. Pokud chceš na poštovném ještě více ušetřit, můžeš několik balíčků spojit v jeden.

Balíčky.eu

Objednané zboží ti dorazí na českou adresu v termínu, který si nastavíš. Nechybí ani možnost osobního odběru v Liberci. A pozor! Za založení adresy skutečně nic neplatíš. Když se rozhodneš ji zatím nepoužívat, vůbec to nevadí. Skutečně nic neplatíš.

Na čem lze ušetřit?

Pokud ti chybí inspirace pro výhodné nákupy, zaostři na několik žhavých tipů. Amazon a eBay netřeba představovat, je zde však zástup zahraničních e-shopů stojících za pozornost. Jedním z velmi populárních obchodů je privateoutlet.de, kde najdeš časově omezené akce i na velmi luxusní kousky. Příkladem jsou pánské hodinky Emporio Armani. U nás ve slevě za přibližně 7 500 Kč, na stránkách avizovaného obchodu za 5 500 Kč.

Emporio Armani

Doporučit musíme i crocs.de. Crocs je legendární obuv, do které se vyplatí investovat. Mít však na výběr a využít nějaké akce (při psaní článku je to například druhý pár s 50% slevou) je úžasné. V Německu najdeš mnohem více modelů, tak na možnost objednat si snadno ze zahraničního e-shopu určitě nezapomeň.

Crocs

A když už jsme u těch bot, určitě nesmíme vynechat sportovní oblečení a značkové sneakers. Značky jako Nike, adidas nebo New Balance jsou v zahraničí cenově výrazně výhodnější. Třeba tenisky Nike zakoupíš až o tisíc korun levněji, sportovní potřeby taktéž. Při nákupu sportovního náčinní doporučujeme vybírat raději s předstihem.

Nové adresa a nové možnosti

Nenech se omezovat tím, že nějaký zahraniční internetový obchod v rámci EU nezasílá objednávky k nám do ČR. Nakupuj online výhodně a použij novou adresu od Balíčky.eu. Ušetříš na poštovném a užiješ si pořádně atraktivní nabídky od oblečení přes luxusní šperky až po elektroniku.

Komentáře k příspěvku