Lákají tě jazykové kurzy a pobyty v zahraničí?

Lákají tě jazykové kurzy a pobyty v zahraničí?

Na cestě za zlepšením

Naučit se doopravdy dobře cizí jazyk je o dlouhodobé motivaci a vhodném způsobu učení. Ani angličtina, se kterou se potkáváme prakticky každý den, není tak jednoduchá, jak se zdá. Tuto skutečnost by neměl žádný mladý člověk podcenit, protože schopnost dorozumět se alespoň jedním cizím jazykem je v dnešní době předpokladem úspěchu na pracovním trhu. Jak se tedy zdokonalit a docílit znatelného pokroku? Není velkým překvapením, že jedním z nejefektivnějších způsobů učení je absolvování jazykového kurzu a pobytu v zahraničí.

Proč a s kým vycestovat?

Možná si nyní nedokážeš představit, že se na jazykové škole v zahraničí učíš společně s dalšími studenty z různých koutů světa například anglicky, ale právě tento způsob výuky je velmi intenzivní a o poznání zábavnější než samostudium a běžné hodiny na veřejných školách. Díky kompletně cizojazyčnému prostředí a zkušeným lektorům budeš dělat velké pokroky, zároveň máš možnost uspokojit cestovatelského ducha a prozkoumat život a zajímavá místa v cizí zemi. Výlet za vzděláním ti přinese nejen nové vědomosti, ale také nenahraditelnou zkušenost a kontakty. Zárukou kvalitného kurzu a bezproblémového pobytu v zahraničí je výběr zkušené agentury, která ti kurz zprostředkuje.

Za agenturou Bavard Languages stojí více než 20 let zkušeností se studijními pobyty v zahraničí a s výukou cizích jazyků. Vybereš si jazyk, zvolíš si z nabídky destinaci nebo město a Bavard Languages ti již doporučí nejvhodnější varianty odpovídající tvému cíli a rozpočtu. Veškeré zařizování můžeš nechat na agentuře, v širokém portfoliu škol a programů najdeš i takové, které studium jazyka doplňují například o kurzy vaření, jógy nebo surfování. Pobyt si tak opravdu užiješ!Bavard LanguagesJazykové pobyty jsou určeny pro účastníky všech jazykových úrovní a věkových skupin, stačí si pouze vybrat, případně s Bavard Languages absolvovat zdarma lekci jazykové diagnostiky s rodilým mluvčím k určení jazykové úrovně a doporučení vhodného programu. Podívej se na to, proč cestovat s Bavard Languages a pochopíš, jaké výhody ti využití služeb této agentury přináší.

Rád bych také dodal, že většina studentů a lidí se domnívá, že je levnější domluvit si kurz v zahraniční jazykové škole napřímo. Není to tak! Důkazem je právě agentura Bavard Languages, která díky dlouholetým zkušenostem a navázaným partnerstvím nabízí o 10 až 30 % nižší ceny, než které samotné školy uvádí v jejich veřejných cenících. V některých případech agentura vyjedná také další výhody, ty tak například nemusíš platit registrační poplatky. Zájemcům se vyplatí sledovat také speciální nabídky. Některé jsou opravdu atraktivní a ušetří dost peněz!

Škola, kterou si konečně zamiluješ

V nabídce každého kurzu najdeš detailní popis školy, města ve kterém se nachází, ubytování a v neposlední řadě také možností, jak trávit volný čas. Mnoho škol z nabídky se nachází na opravdu zajímavých místech s možností objevovat krásy města a užívat si kromě učení také památky, různé sportovní aktivity a společenský život. Zajímavým údajem je rozložení národnosti studentů. Při kurzu máš tak možnost seznámit se s lidmi z kompletně odlišných kultur. V jedné třídě se tak může sejít student z Thajska, Číny, Brazílie, Turecka, Ruska a třeba České republiky. Ubytování je většinou řešeno u hostitelské rodiny, což je skvělé, protože v rodinném prostředí budeš mluvit cizím jazykem hned od příjezdu. I díky tomu budeš zlepšovat vyjadřovací schopnosti a dovednost pohotově reagovat.

Sedět doma je k ničemu

Je skvělé, když má člověk možnost spojit zábavu s něčím užitečným. Absolvování jazykového kurzu a pobytu v zahraničí přesně takové spojení přináší. Výrazně se zdokonalíš v cizím jazyce a získáš větší přehled. Taková výbava a zkušenost je neocenitelná. Tak už víš, kam vyrazíš?

Komentáře k příspěvku

  • Honza

    Věřím, že jazykový pobyt je nejlepší, jak se anglicky naučit, ale popravdě nechce se mi jezdit třeba do Anglie, už jenom kvuli ceně. Když jsem hledal kurzy našel jsem Englishstay, s tím, že pořádají kurzy u nás a to se mi líbí víc.Má s tím někdo zkušenosti?