Kde najdeš největší nabídku zajímavých brigád?

Kde najdeš největší nabídku zajímavých brigád?

Časy i brigády se mění

Je pro tebe brigáda synonymem pro špatně placenou manuální práci někde ve skladě? V tom případě pro tebe mám dobrou zprávu, aktuální nabídka brigád pro studenty je mnohem pestřejší. Možnost zajímavého přivýdělku je tady po celý rok! Mnoho brigád ti umožní procvičit cizí jazyky a získat zkušenosti, které využiješ jak při studiu, tak v dalším profesním životě. Některé pozice umožňují se z brigádníka vypracovat až na řadového zaměstnance. Vše pochopitelně záleží na konkrétní firmě a tvém přístupu. Velmi dobrou zprávou také je, že zájem o brigádníky ze strany firem dlouhodobě roste a s ním také vzrůstá cena brigádnické práce.

Kde brigády hledat?

Když se rozhodneš pro hledání brigády, máš hned několik možností. Jednou z nich je porozhlédnout se ve tvém okolí, doporučení na zajímavou příležitost můžeš dostat například od přátel. Rychlejší a často spolehlivější cestou je však využít služeb specializovaného portálu, kde si můžeš nabídky snadno filtrovat.

Největší nabídku brigád v ČR přináší nejen studentům Fajn brigády. V denně aktualizované nabídce najdeš atraktivní inzeráty od úspěšných firem, personálních agentur i soukromých osob. Chceš si vyzkoušet brigádu v USA? Žádný problém, v přehledu najdeš taktéž práce a brigády v zahraničí.Fajn brigádyNa portálu je pro tebe připravena řada funkcí usnadňujících hledání brigády v mnoha oborech od administrativy po obchod a služby.

Nech si zasílat brigády ZDARMA na e-mail! Ušetříš výrazně čas a zvýšíš šance na nalezení brigády.

Když chceš jako uchazeč zaujmout

O ty nejzajímavější nabídky je pochopitelně velký zájem, a proto je velmi důležité umět tzv. prodat to, co člověk umí. Víš, jak správně napsat životopis? A jak správně odpovědět na otázku, kde se vidíš za pět let? Štěstí přeje připraveným, a proto pro tebe mají Fajn brigády praktické články. Rady, tipy a zkušenosti ti pomohou najít si brigádu bez zbytečného stresu. Osobně doporučuji nepřehlédnout inspirativní rozhovory. Pokud chceš dostávat upozornění na nové články, sleduj facebookové stránky portálu Fajn brigády a nic ti neuteče.

Řešení je na dosah

Velké množství studentů si stěžuje na nedostatek financí, ale nic s tím nedělají. Těžko říct, zda-li za tím stojí jejich lenost, nebo pouze neví, jak si přivydělat. V každém případě je řešením brigáda. Ohodnocení již dávno není tak nezajímavé a většina brigád lze zcela bez komplikací skloubit se studiem. Několik tisíc korun měsíčně se do rozpočtu hodí každému, a to už vůbec nemluvím o nových kontaktech a získaných zkušenostech. Tak neváhej a koukni na nabídku brigád v ČR a zahraničí.

Komentáře k příspěvku