Kam v Praze na koktejl? Zanzibar přináší nadšení pro barmanské řemeslo

Kam v Praze na koktejl? Zanzibar přináší nadšení pro barmanské řemeslo

Mojitem to rozhodně nekončí

Co si budeme namlouvat, studentský život není jen o zkouškách a hodinách strávených v posluchárně. Mnohem zábavnější částí je noční život, akce a párty. A pokud studuješ v Praze, platí to dvojnásob! Vždyť všechny ty páteční večery, oslavy narozenin a neplánované pařby stojí za to. Nikdo nebude ve stáří vzpomínat na to, jak se celou noc učil na zkoušku z účetnictví, a proto je zapotřebí si studentská léta užívat plnými doušky. Kam ale vyrazit, když dostaneš společně s přáteli chuť na kvalitně umíchaný koktejl v příjemném prostředí? Mám pro tebe legendární tip, který je důkazem toho, že barmanského řemeslo nabízí mnohem víc než Mojito a Cuba libre, třebaže zrovna tyto koktejly patří jednoznačně mezi ty nejoblíbenější.

Legenda se vrací na scénu

Jaké kvality by měl mít správný koktejlový bar? V první řadě špičkové barmany, příjemnou atmosféru, prostory pro pořádání nezapomenutelných párty a skvělý servis. Přesně těmito vlastnostmi se mohl chlubit Zanzibar, který byl v roce 1996 otevřen v Praze na Malé Straně. Byl to vůbec jeden z prvních pražských koktejlových barů, taková legenda pražské klubové scény a hlavní tahoun rozvoje barmanského řemesla u nás. Mnozí odchod „Zanzíku“ z Malé Strany v roce 2013 oplakali. Nejen jim však udělá radost jedna skvělá zpráva!

Legenda jménem Zanzibar se vrátila a v roce 2015 znovu otevřela dveře všem milovníkům kvalitních koktejlů na adrese Anglická 47/7! Osobité prostředí doplněné o skvělou atmosféru tě nenechá ani chvilku pochybovat nad tím, že barmanské řemeslo má opět příležitost vytasit všechny své trumfy. Jeden pohled na nápojový lístek a máš chuť okamžitě vyrazit ven.ZanzibarZanzibar má otevřeno každý den od 19 hodin do 4 do rána. Na zábavu je tak času rozhodně dost. Pokud chceš mít jistotu, že budeš sedět vždy na správném místě, máš možnost provést jednoduchou rezervaci online.

Nezapomeň sledovat Zanzibar na facebooku. O všech zajímavých akcích a nabídkách budeš vědět jako první!

Klín zrzky i Party people

Pokud hledáš místo s nabídkou kvalitních koktejlů a příjemným prostředím, Zanzibar je jasná volba. Ostatně velmi pozitivní facebookové recenze návštěvníků hovoří za vše. Slovy chvály se v nich nešetří a není se čemu divit. Zanzibar je totiž rozhodně víc než jen legenda.

Komentáře k příspěvku