Kam v Praze na jídlo, drink či kávu? Inspiraci a možnost rezervace můžeš mít v mobilu!

Kam v Praze na jídlo, drink či kávu? Inspiraci a možnost rezervace můžeš mít v mobilu!

Když dostaneš chuť

Vybrat si z obrovského množství restaurací, barů a kaváren v hlavním městě není snadné ani pro ty, kteří v Praze již dlouho žijí. Vznikají nové podniky a člověk rychle ztratí přehled o tom, kam vyrazit na něco dobrého. Bohužel jít někam tzv. „na blind“ není úplně dobrý nápad hned z několika důvodů. Tím prvním je, že ne každý podnik nabízí kvalitu, o tom nás ostatně přesvědčil již pořad Ano, šéfe! A když už je podnik oblíbený a má skvělou nabídku, dost často si v něm bez předchozí rezervace neškrtneš. To už je zkrátka nevýhoda velkého města a míst, kde si vždy pochutnáš. Zamrzí to především tehdy, kdy plánuješ například rande, sraz s kamarády nebo nějakou divokou akci.

Najdeš jednoduše ten správný podnik

Skoro se zdá, že narazit na fajn podnik, ve kterém nebudeš utrácet zbytečně, vyžaduje buď štěstí, nebo hromadu času. Řešení? Máš ho na dosah ruky, stačí si nainstalovat chytrou aplikaci do mobilu!

Snadné vyhledávání podniků po celé ČR podle různých parametrů, více než 65 tisíc ověřených uživatelských recenzí, kompletní informace včetně průměrné útraty a hlavně možnost pohodlné rezervace na pár kliků. Přesně to ti nabízí RESTU.cz, které můžeš používat jak na webu, tak v mobilu prostřednictvím aplikace. Ta je dostupná na App Store i na Google Play. Máš chuť na steak? Nebo chceš ochutnat nejlepší thajskou kuchyni? A co takhle zajít někam na drink? Na RESTU.cz snadno najdeš ten správný podnik, ve kterém si bez komplikací rezervuješ stůl.RESTU.czZa používání nic neplatíš, ba právě naopak! Registrovaní uživatelé sbírají kredity, díky kterým mohou získat voucher na jídlo zdarma. Zajímavým tipem jsou také akce v restauracích. Snadno se dozvíš, kde si připravili zajímavé menu a co se kde děje.

Je úplně jedno, jestli chceš vyrazit jen na rychlý oběd s přáteli, nebo chystáš velkou rodinnou oslavu. Rezervaci konečně provedeš bez zbytečných nervů a zdržování.

Inspirace v praxi

Zmíněnou aplikaci pro chytré telefony jsem vyzkoušel a musím uznat, že mě baví. Zcela upřímně do restaurací tak často nechodím, a proto si dávám na čas s výběrem. Užívám si hledání, pročítám recenze a studuji nabídky. Zkrátka potřebuji nejdříve inspiraci, kam si zajít. Na to je aplikace skvělá, nabízí předvybrané kolekce, podniky v okolí na základě GPS a detailní profily restaurací. Přistihl jsem se, jak si v hlavě začínám plánovat, kdy a s kým vyrazím za dobrým jídlem. Do oblíbených jsem si přidal hromadu podniků, které se chystám navštívit. Ostatně i s tím mi aplikace pomůže, rezervace je opravdu velmi přehledná. Vyplníš pár údajů a je hotovo. Pokud nevíš, na co máš chuť a kam zajít, je aplikace neocenitelným pomocníkem.

RESTU.cz aplikace

Lahodné výhody

Co si budeme namlouvat. Platit účet v restauraci, kde si člověk nepochutnal a obsluha mu zkazila náladu, je vždy nepříjemným zážitkem. Ty se mu naštěstí můžeš vyhnout. RESTU.cz ti pomůže vybrat kvalitní podnik a rovnou si v něm rezervovat stůl. K tomu sbíráš extra kredity, díky kterým můžeš mít třeba večeři zdarma!

Komentáře k příspěvku