Jde hubnout bez drahých tenisek a osobního trenéra?

Jde hubnout bez drahých tenisek a osobního trenéra?

Léto je na hubnutí ideální

Konečně jsme se dočkali krásného, teplého léta. Na někoho je to možná až moc, ale mně osobně to nevadí. Určitě i vy trávíte spoustu času u vody – ať už u rybníka, na koupališti nebo na zahradě u bazénu. Rozhodně je to lepší než se péct doma. S tímto ale souvisí i několik věcí – například, kdo by nechtěl vypadat u vody skvěle? Myslím si, že toto téma je spíše pro studentky. Neboť právě my řešíme naší postavu. Nejsme moc tlusté? Všimne si někdo špíčku? Nemám ten zadek nějaký velký? Sakra! Celulitida je všude! A spoustu dalších věcí… Většina z nás chce mít krásnou postavu, ale jde to i bez drahých procedur a bez posilovny, která také není zadarmo?

Určitě to jde! Stačí se jen trošku zamyslet. Myslím si, že pokud zrovna nejsme příliš při penězích, tak přeci nemusíme utrácet za posilovnu. Vždyť cvičit se dá i doma a zadarmo!

YouTube tě trenéry zasype!

Kdo z nás tuto stránku nezná? Já myslím, že jí známe všichni, ale jen málo lidí také ví, že mezi hromadou videoklipů a virálků jsou také trenéři, cviky a další tipy na hubnutí.

Velmi oblíbené cvičení je s Jillian Michaels. Kdo to vlastně je? Jillian Michaels je trenérka z Los Angeles. Na internetu si můžete najít spoustu recenzí a především fotek před a po cvičení. Má spoustu videí, ale nejoblíbenější je 30 Day Shred. Upřímně bych řekla, že cvičení s Michaels je tak moc oblíbené především díky rychlému výsledku. Klidně bych toto cvičení nazvala měsíční výzvou, protože jde o to, že se cvičí 30 dní. Skládá se ze tří levelů, takže deset dní cvičíte jeden level a poté přejdete k druhému, třetímu… Každý level obsahuje tři části – sílu, cardio a břicho. Cvičení ve vás vyvolá spoustu myšlenek. Ze začátku to možná budete nenávidět, bude vás vše bolet, ale věřte, že výsledek stojí za to! Stačí pouze vydržet.

Další velmi zajímavou a oblíbenou trenérkou je Cassey Ho. Je to cvičitelka, která žije v Americe a zaměřuje se především na pilates. Na jejím blogu můžete najít také takovou výzvu, aneb máte tam kalendář na měsíc a u každého dne několik videí. Musím se přiznat, že Cassey mi vyhovuje více. Myslím si, že člověka dokáže více nakopnout. Má opravdu velké množství videí a každý si tam může najít to své, co mu vyhovuje. Na jejich starších videech můžete vidět, že dříve patřila mezi baculky, ale nyní má úžasnou postavu.

Určitě vám došlo, že toto cvičení je téměř zadarmo. V dnešní době má doma internet a notebook či počítač snad každý. Nějaké to místo na cvičení se určitě taky najde. Jde jen o to chtít a vydržet!

Komentáře k příspěvku