Jak ušetřit za autoškolu a naučit se pořádně řídit?

Sedět za volantem vedle instruktora nepatří zrovna k nejpohodovějším momentům v životě. Zvlášť, když se jedná o zkoušku. Najednou máš pocit, že tvoje ruce a nohy reagují asi tak rychle, jako by dostávaly od tvého mozku písemné vyjádření o každém hnutí. A ty mrchy značky se snad naučily chodit, přece tam zákaz ještě před vteřinou nebyl! Kromě toho ale visí ve vzduchu další strašák. Neúspěšná zkouška tě bude stát peníze navíc. Pro studenty s omezeným rozpočtem může neúspěch při jízdě znamenat měsíc o čínských nudlích. Naštěstí ne všechny autoškoly se snaží z každého klienta dostat co největší obnos a jdou vstříc právě studentům.

Řidičák bez nervů

Autoškola NOBE je zářným příkladem, jak nastavit svoje ceny pro zájemce o řidičák bez závratných příjmů. Všechny kurzy na řidičský průkaz na auto skupiny B jsou v NOBE pro studenty levnější a pohybují se už od 7 500 Kč. Kromě toho lze bez problémů rozložit platbu na měsíční splátky, takže tě obstarání řidičáku rozhodně finančně nezruinuje. NOBE se už dlouhodobě pohybuje na špici v nabídce řidičských kurzů v Moravskoslezském kraji, ale rozšířili svoji působnost i na Prahu. Nemusíš se bát, že by tě na různých pobočkách potkali odlišné ceny. Autoškola Ostrava, autoškola Opava i třeba zrovna ta pražská autoškola si účtují zcela stejnou částku.

Řídím často, řídím rád

Jak si ale kurz správně vybrat? Filozofie NOBE je jasná – aby se studenti něco naučili, musí jezdit, a to co nejčastěji. Přece jenom, sednout za volant třeba jednou za měsíc znamená, že máš čtyři týdny na to kompletně zapomenout všechno co tě lektor naučil. Se studentskou slevou se rozhodně vyplatí si pořídit kratší a mnohem intenzivnější kurz. Ty mají ostatně větší procento úspěšnosti na první pokus. Logika zde platí stejná: s menším odstupem mezi jízdami ti řízení a nové znalosti rychleji přejdou do krve. Mimo celé kurzy si můžeš v NOBE zaplatit i extra kondiční jízdy, čím si svoje šance ještě vylepšíš. Samozřejmě ani zde nechybí slevy pro současné i bývalé klienty NOBE.

Jestli máš někdy v plánu se prohánět po městě jinak než na koloběžce, ale zároveň se ti z peněženky věčně ozývá meluzína, mrkni na Nobe.cz. Ať už si vybereš jakkoli, mysli na to, že je rozdíl mezi tím mít 12 jízd za rok a 12 jízd za měsíc. Kvalitu řízení ovlivňují stejnou mírou znalosti i zkušenosti. Obojí ti pomalu vyprchá, pokud nebudeš často jezdit. 1 zkouška bohatě stačí, zvlášť, když nemáš bohatství platit si ty opravné.

Komentáře k příspěvku