Jak skutečně ušetřit při nákupu oblíbeného parfému?

Jak skutečně ušetřit při nákupu oblíbeného parfému?

Vůně na prvním místě

Parfém je doplňkem našeho stylu, součástí osobnosti, kterou okolí prezentujeme. Bohužel některé parfémy světových značek jsou opravdu předražené. To zamrzí především tehdy, když si je člověk chce pořídit znovu, protože mu tzv. sedí. Sama jsem takto několikrát dostala jako dárek parfém, který jsem si znovu nemohla sama pořídit. Láska ke konkrétní vůni však může mít šťastný konec i v případě, kdy máš omezený rozpočet. Záchranu představují parfémy ZAG Zodiak, které jsou alternativami parfémů známých světových značek a výrobců. Jejich cena je zpravidla o více než 70 % nižší v porovnání s předlohou, ale ingredience a postup tvoření vůně je stejný. Výsledek je k nerozeznání, vůně vydrží dlouho a dokonce i design samotného balení je velmi atraktivní. Rovnou se tak nabízí otázka, zda-li se vůbec vyplatí investovat pouze do slavného jména? Jsem přesvědčena o tom, že je to hloupost.

Jaké parfémy pro ženy a muže jsou v kurzu?

Stejně jako v módě, tak i ve světě parfémů existují evergreeny, současné trendy a novinky, kterým je zapotřebí věnovat pozornost. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla přinést menší inspiraci v podobě aktuálně populárních parfémů pro ženy a muže. Jaké tři parfémy pomáhají ženám být svůdné a jaké tři parfémy dělají z mužů gentlemany?

Dámské TOP parfémy

Dámské TOP parfémy

071 – Parfém inspirovaný parfémem Chloi Chloi
311 – Parfém inspirovaný parfémem Lanncome La Vie Est Belle
49 – Parfém inspirovaný parfémem Tiery Magler Angels

Pánské TOP parfémy

Pánské TOP parfémy

127 – Parfém inspirovaný parfémem Giorgo Armani Aqua di Gio Men
123 – Parfém inspirovaný parfémem Kristian Dior Fahrenhait
112 – Parfém inspirovaný parfémem Paco Robanne 1 Milion

Pokud tě nejen výše zmíněné alternativy parfémů známých světových značek a výrobců zaujaly, mám pro tebe jeden skvělý tip.

Internetový obchod Parfém Plus přináší širokou nabídku parfémů ZAG Zodiak, které jsou založeny na pravých esencích z Francie a kvalitní éterických olejích. Parfémy vydrží stejně dlouho jako jejich předlohy, stejně voní a díky hezkému obalu jsou vhodné také jako dárek.Parfém PlusUž jen rychlý pohled na nabídku a zákaznické recenze tě přesvědčí o tom, že oblíbený parfém si můžeš pořídit mnohem levněji. Výsledek tě rozhodně nezklame.

Exkurze mezi parfémy

Nižší cena alternativ ti umožňuje parfémy častěji střídat, což je jednoznačně skvělá zpráva. Pokud si chceš najít novou vůni, můžeš si objednat sadu vzorků. Je praktickým důkazem toho, že za oslnivé a opravdu dokonalé parfémy nemusíš utratit veškeré úspory. Stačí pouze vědět, kde nakupovat!

Komentáře k příspěvku

  • Linda

    Tyhle parfémy běžně používám a doopravdy voní jako originál, takže tak člověk ušetří. Můžu doporučit.