Jak mi tipy na sázení vydělaly za půl roku téměř 50 000 Kč

Jak mi tipy na sázení vydělali za půl roku téměř 50 000 Kč

Dobře, vůči nabídkám na internetu jsem velmi skeptický. Každý den na nás vyskakují videa s domnělými milionáři, kteří nám vysvětlují, jak je vydělávání na internetu jednoduché a jak díky němu můžeme vydělat neuvěřitelné částky. Většina z nás je vůči těmto pseudo-nabídkám imunní, ale bohužel se stále najdou jedinci, kteří se na takové chlácholivé nabídky chytnou. Já donedávna patřil mezi ně a investoval jsem nemalé úsilí do toho, abych se do vydělávání na internetu ponořil více. Pak jsem našel přesně to co jsem hledal – prémiové tipy na sázení.

Vůči sázení jsem byl rovněž hodně skeptický. Neušly mi kauzy okolo webových stránek jako je vojtovosazeni, kde vykutálený podnikavci zveřejňovali standardní tipy, které nebyly nijak ověřené a nikomu nevydělaly. Podnikavci, kteří provozovali webové stránky tohoto typu vydělávali peníze primárně na provizích od sázkových kanceláří. Proto když jsem našel stránku s prémiovými tipy na sázení www.sportovnitipyasazky.cz, byl jsem dost skeptický.

Napsal jsem tedy majiteli na facebookové stránce, v čem jejich strategie spočívá a v čem je háček. Ochotný pan mi vysvětlil, že experimentuje se sázením přes 10 let a že až nyní se naučil „vycítit“, který tip na sázení může vyjít a který ne. Pracuje ve Fortuně a je v častém styku s bookmakery a umí vyhledávat příležitosti v sázkařském prostředí. Prozradil mi, že jeho strategie je velmi jednoduchá a používá jí tisíce sázkařů po celém světě.

1) Oddělte si peníze určené na sázení

Oddělte si finanční obnos (např. 20 000 Kč), které budete mít určený čistě pro sázení. Nesmí ohrozit vaše peníze, určené pro vaší potřebu.

2) Vsázejte vždy 1/20 vašeho kapitálu na sázení

Na každou sázku vsaďte pouhou dvacetinu vašeho banku (tzn. investičního kapitálu na sázení) – např. 1000 Kč / sázka – chráníte se tím proti tomu, kdyby nevyšlo více sázek v řadě (což se stává)

3) Neměňte tuto strategii

Buďte konzistentní a neměňte tuto stanovenou strategii. Je to nejlepší cesta k dlouhodobému profitování z tipů na sázení.

VIP tipy na sázení

Strategii tedy znáte. Nyní k samotným VIP tipům. Jak tyto tipy na sázení fungují? Jednoduše, majitel webu každý měsíc přidá 15 – 20 prémiových tipů. Má poměrně vysokou úspěšnost (v současnou chvíli mu statisticky vyšlo 150 tipů a 200 nevyšlo. Přesto, pokud se držíte strategie sázení, vyhráli byste za minulý rok s VIP tipy na sázení 95 830 Kč. Přidávám obrázek z administrace systému, abyste se mohli přesvědčit sami.

tipy na sazeni

I já v březnu vydělal 13 280 Kč 🙂

Jasně, tipy na sázení nevychází vždycky a jsou i slabé měsíce, kdy člověk téměř prodělá kalhoty (např. v únoru byl -15 220 Kč). Ale to je holt v investování (a toto investice bezpochyby je) zcela normální a je třeba s tím počítat. Nikdo vám nedá přesnou formuli, jak vydělávat na internetu, jako pánové z videí, které jsem zmínil v úvodu. Díky tomuto systému jsem se dopracoval k výdělku na internetu poměrně snadno a teď si jdu za svých vyhraných 50 000 Kč koupit dovolenou pro mě a mou přítelkyni :).

Přidáte se taky?

Chcete vydělat s námi okolo 100 000 Kč za rok na sázení? Přidejte se k nám! Za minulý rok naše VIP tipy vydělaly 95 830 Kč.

<< Přihlásit se k VIP tipům >>

Komentáře k příspěvku