Jak levně potrollit své spolubydlící?

Jak levně potrollit své spolubydlící?

Na zteč, asociále

Do pořádného volna je daleko a pokud jste nezkusili naše tipy, jak vyjít se spolubydlícími, pravděpodobně se vám už dávno vaří krev v žilách. Běžné značení křídou, kde je čí půlka pokoje, ujídání si z domu dovezených zásob a další nekolegiální kratochvíle nejsou tím správným řešením. Jenže kdo má odvahu vyhlásit svým spolubydlícím regulérní válku? My to nedoporučujeme, nejlepší řešení konfliktů je sklenice vína a všechno si vyříkat. Ale podívejme se na to z druhé stránky věci. Celý den v posteli zalezlý spolubydlící, který se odlepí od matrace pouze ve chvíli, kdy si chce ohřát další várku čínských nudlí. Hrozná nuda. Ale studentská kreativní mysl za ty roky vymyslela hned celou řadu řešení, jak utužit „dobré vztahy“. Máte-li odvahu, neváhejte se inspirovat. Ale pozor na to, až se oběť pustí do regulérní odplaty a vytáhne pro změnu něco na vás.

„Obsazeno!“

Oblíbený prank, jestli trpíte na to, že váš spolubydlící chodí pozdě spát, případně stává o dost dřív než vy, tj. ještě za tmy. Alternativně lze aplikovat i na ty, kteří před spaním vysrknou dvoulitrovku koly a co hodinu se courají na záchod. Kolem vaší postele. Vezměte svůj kabát, kalhoty či další kousky oblečení a za ideální spolupráce dalších jednotek v bytě je vycpěte polštářem, načež výslednou „figurínu“ umístěte na společné WC. Jestli se v noci ozve nelidský řev rozespalé oběti, pravděpodobně všichni smíchy pobrečíte polštáře. A pokud dotyčný neudrží moč, budete se smát až do jarních prázdnin.

Chladná večeře

Někomu něco sníst je pěkně hnusné, ale dívat se, jak nemá čím jíst, to je náramná legrace. Snídá váš spolubydlící rituálně lupínky v oblíbené misce se svou lžičkou, kterou mu nabalila maminka? A ani to nemusí být jen ta lžíce, zkrátka vezměte všechny příbory dotyčného (a schovejte svoje), dejte je to pevného pytle na odpadky a napusťte ho vodou. Potom už jen stačí vložit pytel na noc do mrazáku a ráno sledovat spolubydlícího, jak hladově hypnotizuje obrovskou kostku ledu a chystá se jíst rukama.

Plastové kelímky

Napříč dekádou tento prank vyloženě vede. Levné a jednoduché provedení, ale zaručený efekt do běla vytočené osoby, na kterou je aplikován. Jak nadpis napovídá, stačí jen pár desítek až stovek plastových kelímků a voda. Pro jednu osobu je realizace náročná, proto se doporučuje jako skupinový útok na osobu, která na bytě jako jediná má to výsadní právo bydlet v samostatném pokoji. Jeden rozkládá kelímky po zemi, druhý do nich lije třeba z konve či petky vodu až po okraj. Ona potom ani není taková sranda sledovat oběť, když spatří tu vodní oázu, ale jak nosí jeden kelímek za druhým ven a cáká si na nohy.

Kelímky

Zabalit

Obrázky tohoto pranku jste určitě už viděli, ale bezpochyby vás odradila časová i finanční náročnost. Obalit veškeré vybavení pokoje aluminiovou fólií je sakra drahé a i celkem nepraktické, ačkoliv děsně efektní. Dobře poslouží i fólie, kterou se balí na letišti zavazadla, ale dobrým řešením je zapojit hodně lidí a po Vánocích vyptat balící papír, který beztak každému doma zbyde. Nachystat spolubydlícímu druhé Vánoce hned na začátku zkouškového vás zahřeje u srdce více než sklenice punče s dvojitým rumem.

Zabalit

Vylepšený vizuální dojem

Někteří lidé přijdou do místnosti a hned poznají, co je jinak. Ale spousta jiných bude hodinu hledět do knihovny a nenapadne je, že mají všechny knihy vzhůru nohama. Pomaličku měnit a přesouvat rozložení pokoje, zvláště části, která nejsou vaše, je nejen velmi zábavné, ale i účinné. Největší sranda potom nepřichází s tím, že si toho všimne spolubydlící, ale až si toho všimne někdo jiný, třeba (ne)plánovaná návštěva. Nebo lépe když si návštěva všimne něčeho, co by rozhodně spatřit neměla. Neboť ani netušíte, jak často se znuděná návštěva ve vašem pokoji dívá pod postel a do míst, kam vy se nikdy nedíváte. Schovat tam spolubydlícímu třeba lubrikační gel, pornočasopis a podobné kratochvíle je sice už hodně drsný humor, ale kde bychom byli bez trochy legrace.

Komentáře k příspěvku