Hledáš brigádu a miluješ bubble tea? Přečti si rozhovor o práci v Bubbleology!

Hledáš brigádu a miluješ bubble tea? Přečti si rozhovor o práci v Bubbleology!

Chceš pracovat v Bubbleology?

Na dotazy naší redakce odpovídala Ing. Zuzana Zusková (Marketing Manager Bubbleology). Zajímalo nás především to, pro koho je práce v Bubbleology vhodná, co vše musí člověk umět a zda-li je nabídka zajímavá také pro vysokoškoláky s prezenční formou studia.

Chuť neustále se učit

Dobrý den Zuzko, pokud by přeci jen některý ze studentů Bubbleology neznal, mohla byste firmu ve zkratce představit?

Značka Bubbleology přináší na český trh moderní verzi čaje pro všechny věkové kategorie. Originální londýnské bubble tea od Bubbleology je široká škála osvěžujících ovocných a mléčných čajů, které vám dodají energii a jsou bohaté na antioxidanty. Základem nápojů od Bubbleology je vždy čerstvě louhovaný černý nebo zelený čaj a všechny ingredience mají tu nejvyšší kvalitu, kterou trh momentálně nabízí. Značka Bubbleology je hravá stejně jako nápoj, který vám její zástupce s úsměvem namixuje.

Jaké hlavní předpoklady by měl uchazeč o práci u vás splňovat? Je zapotřebí například předchozí praxe s prodejem?

Důležitým předpokladem je chuť neustále se učit a rozvíjet se a pak samozřejmě komunikační dovednosti pro přímý kontakt se zákazníkem, nezbytné je pak milé a příjemné vystupování. Předchozí praxe s prodejem je pochopitelně výhodou (nikoliv podmínkou).

Příprava a prodej bubble tea má přesně daný postup. Co vše se musí nový zaměstnanec předem naučit a jak dlouho úvodní zaškolení vlastně trvá?

Úvodní školení trvá vždy týden (od pondělí do pátku) v sídle společnosti Koněvova. Nováčci jsou po celý týden s naším tréninkovým týmem, který je naučí základní komunikační a argumentační dovednosti, míchání nápojů, znalost značky, technologické postupy, jak správně obsloužit zákazníka, práci s pokladnou, ochutnávky nápojů, provádění inventur, odvody tržeb a další… zkrátka nováčky připraví na práci do tzv. „ostrého“ provozu :-).

Školení Bubbleology

Jak vypadá a z jakých aktivit je složen takový běžný den zaměstnance pobočky?

Základem práce prodejce Bubbleology je příprava čerstvého sypaného čaje, který je základem všech našich drinků. Dále má na starost přípravu tapioky, na které si v Bubbleology zakládáme. Prodejce připravuje originální londýnské bubble tea dle receptur vždy přímo před zraky zákazníků. Prodejce přijde i do práce s pokladnou a samozřejmě se stará o spokojenost zákazníků. To vše v mladém kolektivu, kde je o zábavu postaráno. Je to ideální brigáda během studia.

Studium zaměstnanců je prioritou

Studenti často mají některé dny úplně volné, jiné zase musí být ve škole. Je možné si u Bubbleology domluvit pracovní dobu tak, aby šla pohodlně skloubit se studiem na vysoké škole?

Samozřejmě, studium našich zaměstnanců je prioritou, nicméně požadujeme, aby byli schopní vzít směny nejméně 2x až 3x za týden. Pochopitelně vše je v konečném důsledku o domluvě.

Nabízí Bubbleology pro zaměstnance nějaká další lákadla kromě finanční odměny? Například zajímavá školení či akce?

Ano, naši stávající zaměstnanci kromě již zmíněného vstupního školení, absolvují – pokud jsou nominováni, tvz. Bubbleology Univerzitu, která probíhá vždy dva dny v Č. Budějovicích. Na této univerzitě si zdokonalují své dosavadní znalosti a mimo jiné se potkají se svými kolegy z celé České i Slovenské republiky. Dále dobíjíme našim zaměstnancům za odpracované hodiny jejich zaměstnanecké kartičky kreditem, za který si pak můžou dát svůj oblíbený bubble tea.

bubbleology

Přeci jen se musím zeptat. A co bubble tea? Může si ho zaměstnanec během práce vychutnat, když ho připravuje celý den pro jiné?

Tato otázka souvisí trochu s tou předcházející, nicméně ano, proč ne :-). V tuto chvíli je na výběr téměř z 2 800 kombinací, takže i náš Bubbleolog si může vymyslet tu svoji nejoblíbenější.

Chcete závěrem sdělit něco studentům, kteří hledají zajímavou práci, ale zatím nenašli odvahu zaslat životopis do Bubbleology?

Pokud se chcete stát součástí originálního projektu a chcete dělat práci, která vás bude bavit, pošlete nám váš životopis na email michaela.vachova@globcare.cz. Těšíme se na brzkou spolupráci!

Komentáře k příspěvku

 • Lenka

  párkrát jsem měla BubbleTea a náhodou je to suprovej drink, všichni ho odsuzují, že prej způsobuje rakovina, má v sobě chemikálie a podobně, přitom fakt je takovej, že přírodní barviva jsou použity v kuličkách a příchuti a nikde jinde.

 • Kiki

  přesně tak Leni, taky mám za to, že jsou v Bubble Tea jen přírodní barviva, si přece nemůžou dovolit tam přidávat jakýkoli chemikálie, když to prochází přísnou kontrolou v zahraničí

  • dominno

   Co jsem si zjišťoval, tak Bubble Tea splňuje všechny legislativní normy a přírodní barviva či dochucovadla jsou použity jen v sirupech, želé a tapioce a to jen v přírodní formě.

   • Patrick

    Mohl bys mi prosím sdělit, kde jsi na tyto informace přišel, dost by mě to totiž zajímalo, děkuji.

    • dominno

     Ahoj, mně tady ty informace byli podány přímo na pobočce Bubbleology, můžeš se jít sám přesvědčit.

 • dominno

  když jsem viděl pořad A dost! , tak jsem si řekl, že to snad ani nemůže být možný, aby něco takovýho bylo pravda, proto jsem si hledal nějaký bližší informace o tom a skutečně, to co řekl Tuna v tom svým pořadu není pravda.

  • Patrick

   tak mě to nedalo a taky jsem se podíval na ten pořad a podle mě to celý natočil jenom kvůli tomu aby se zviditelnil a vyvolal konflikty. Vymyslel si pár fejkových informací a ty vypustil do světa

   • Kiki

    já se raději na takovýto pořady vůbec nedívám, nemá to pro mě žádnej přínos a navíc spousta takových pořádů pracuje se špatnými informacemi a jde jim v podstatě jen o zisk

    • dominno

     tak každej na to má jinej názor, mě spíš až zaráží ta jejich drzost, že si něco takovýho vůbec dovolí z úst vypustit