Hlavní ingredience originálního dárku? Nápaditý design, umění a ruční výroba

SIMIRA

Řemeslo má zlaté dno

Výběr opravdu originálního dárku je nezřídka nadliský úkol, u kterého se člověk dokonale potrápí. Co může skutečně potěšit kamarádku? Nebo rodiče? Jedno je jisté, kosmetika z drogerie to nebude. Pro všechny zoufalé nákupčí s omezeným rozpočtem mám jeden skvělý, ale často přehlížený tip. Jsou jím umělecké předměty, různé autorské šperky, originální móda a třeba i designové doplňky do bydlení. Ručně vyrobené předměty mají duši a jejich zakoupením je možné sdělit mnohem víc, než když vezmeme něco obyčejného z pultu nákupního centra. Výhodou takových dárků je často i cena, například některé handmade šperky jsou až překvapivě levné. Náušnice lze pořídit za několik desítek korun, navíc je zde jistota, že stejné nebude nosit jen tak každý. To lze pochopitelně říct také o ručně vyráběném oblečení a dalších módních doplňcích.

Kam za originalitou?

Krásou ruční výroby je její pestrost a určitá unikátnost vzniklých výrobků. Odráží se v nich talent, řemeslná zručnost a designové nápady tvůrců. A kde máš možnost vybrat dárek, který není nudný?

SIMIRA.cz je virtuální prostor pro prodej autorské rukodělné tvorby. Spojením designu a řemesla vznikají velmi zajímavé výrobky, mezi kterými je hledání originálního dárku hračkou. V několika kategoriích na tebe čeká hromada inspirace.SIMIRAU každého zboží najdeš kompletní popis včetně hodnocení a informací o tom, kdo za ním stojí. Díky tomu se můžeš spolehnout na to, že při výběru vždy šáhneš po kvalitním a řemeslně dobře zpracovaném dárku.

Když tvoříš

Věřím, že se mezi mladými studenty a studentkami najde mnoho takových, kteří tvoří a realizují vlastní designové nápady. I ty se můžeš přidat mezi prodejce na SIMIRA.cz a prostřednictvím četných komunitních funkcí od diskusí po komentáře s ostatními prodejci sdílet zkušenosti a nápady. Zároveň máš pochopitelně možnost prodávat vlastní výrobky a získávat tak moc důležitou zpětnou vazbu. Je přeci skvělé vědět, že to co tvoříš, se lidem líbí.

Marné hledání je u konce

Je velká škoda nejen při nakupování přehlížet ruční výrobu, která má doopravdy co nabídnout. Různé tvary, materiály a výrobní postupy stojí za výrobky se schopností vykouzlit úsměv na rtech. Originálním dárkem potěšíš a ukážeš, že ti na obdarované osobě skutečně záleží. Marné hledání a naříkání v klasických obchodech je tak u konce.

Komentáře k příspěvku