FIMO! Pro výrobu originálních šperků i zajímavý přivýdělek

FIMO! Pro výrobu originálních šperků i zajímavý přivýdělek

Hit jménem FIMO

Baví tě tvořit a vyrábět? V tom případě tvé pozornosti nesmí uniknout FIMO. Tato polymerová hmota je určena k modelování, v mnoha ohledech je podobná moduritu. Za její popularitou stojí především fakt, že práce s ní je zábavná a po chvilce tréninku také poměrně jednoduchá. Při hnětení se stává měkkou, což umožňuje vyrábět z ní vše možné od přívěsků přes dekorativní předměty až po velmi oblíbené náušnice. Úžasně vypadají různé miniatury předmětů, pokrmů či zvířátek. Hotový výrobek je po modelování zapotřebí vypéct v troubě, případně lze FIMO také vařit. Po vychladnutí se celý předmět přelakuje speciálním lakem a výsledek je vzhledově podobný porcelánu.

FIMO

Co vše lze z FIMO hmoty modelovat?

Jak jsem již zmínila, polymerová hmota je vhodná k výrobě široké škály předmětů a módních doplňků. FIMO milovnice v nadsázce tvrdí, že lze z hmoty vyrobit úplně vše. Hmota je dostupná v mnoha barvách a díky různým návodům komunity tvořivých lidí máš možnost naučit se vyrábět opravdu rozličné věci. Modelování z FIMO hmoty může být nejen relaxačním koníčkem, ale také zajímavou možností přivýdělku.

Prodávej vlastní kreativitu

FIMO je atraktivní nejen z pohledu těch, kteří tvoří. O hezké a originální výrobky z této hmoty je velký zájem. Vlastní výrobky tak můžeš zkusit prodávat. Stačí je nafotit a umístit na specializované stránky pro prodej ručně vyrobených věcí, případně na stránky různých módních bazarů. Já osobně pravidelně objednávám náušnice z FIMO hmoty od jedné velmi šikovné slečny, která je vyrábí na zakázku. Ceny za šperky a výrobky jsou pochopitelně nízké a konkurence velká, nicméně pokud se dokážeš odlišit a modelování tě baví, je takový přivýdělek skvělý. Stejně tak počáteční investice není vysoká. A jak tedy začít a kde sehnat FIMO hmotu?

Internetový obchod české-KORÁLKY.cz přináší vše důležité pro originální tvoření. V jeho nabídce najdeš nejen korálky různých druhů, ale také modelovací hmotu FIMO a pomůcky k modelování. To vše za skvělé ceny. Úplným začátečníkům udělá radost odborná literatura a praktické sady, díky kterým máš možnost naučit se základní postupy a začít tvořit.české-KORÁLKY.czSleduj obchod také na facebooku a neuteče ti žádná novinka a výhodná akce.

Jde se tvořit!

Máš chuť po přečtení článku začít tvořit a hlava je plná nápadů? Tak zbytečně neváhej. Když už víš, kde FIMO hmotu zakoupit, stačí zasednout ke stolu a vyzkoušet, co dokážeš vyrobit. Zamilovat se do modelování je velmi jednoduché a věř, že ještě víc tě potěší, až tvé výrobky někomu udělají radost.

Komentáře k příspěvku