Důvodem, proč milovat pondělky, je pravidelná párty Mad Mad Mondays

Důvod, proč milovat pondělky, je pravidelná párty Mad Mad Mondays

Začátek týdne a hned párty?

Pondělí nepatří zrovna mezi nejoblíbenější dny v týdnu, pro mnoho z nás je návrat do školy a práce po víkendu synonymem nudy a čekání na to, až se zase bude něco dít. Pokud tě už nebaví čekat a patříš mezi milovníky nočního života, mám pro tebe skvělý tip na pravidelnou párty v Praze, která tě nesmí minout.

Každý týden nové téma

Mad Mad Mondays je pravidelná pondělí párty se skvělými DJs a lákavou nabídkou pití za ty nejlepší ceny – důkazem je pivo za 35 Kč, vodka džus za 49 Kč, Cuba Libre za 49 Kč a další skvělé drinky. Od 21 do 22 hod. a od 01 do 02 hod. mají dámy open bar s pivem a vínem zdarma. Párty přichází každý týden se zajímavým téma. Již od roku 2011 se KU Bar & Lounge stává začátkem týdne místem se skvělou atmosférou a důkazem toho, že pražský noční život má rozhodně co nabídnout. Přijď se sám přesvědčit a rozhodně nebudeš litovat. Program má rozhodně co nabídnout.

Mad Mad Mondays

Mad Mad Mondays

Mad Mad Mondays

Mad Mad Mondays

Mad Mad Mondays

Chceš vždy vědět, co tě čeká? Sleduj párty a klub na facebooku a neunikne ti žádná novinka:

Nejlepší pondělí párty v Praze

Domluvit se s partou a vydat se v pondělí na akci do centra nemusí být pouze přáním, ale realitou přinášející skvělé zážitky. Mad Mad Mondays je bez diskuze jedním z nejznámnějších pojmů pražského nočního života a přináší ti šanci se i v pondělí skvěle pobavit. Tak už víš, kde budeš trávit začátky týdne?

Komentáře k příspěvku