Doučování není ostuda! Jak a kde si najít správného lektora?

Doučování

Konec stresu ze školy

Stíhat se poctivě učit na všechny předměty a zkoušky je někdy opravdu složité. Skutečnost je taková, že existuje pouze málo lidí, kteří zvládají pochytit zcela vše ve škole. Ti ostatní se musí učit doma a k věcem, které nestihli pochopit v lavici, se vrací. Je to boj, ale je to tak. Mezi největší strašáky jednoznačně patří složitější předměty, u mě je to například matematika a chemie. Látky je velké množství a třebaže mám docela dobré učitele, je pochopitelné, že se mi nemohou věnovat individuálně. Někdy bych zkrátka potřeboval se nad určitou problematikou zastavit na delší čas, protože je pak pro mě učení na zkoušku jeden velký stres. Řešení? Doučování!

Když se máš na koho obrátit

Pro mnoho studentů je doučování synonymem nějaké ostudy a důkazem toho, že nejsou dostatečně chytří. Já to tak rozhodně neberu a hned vysvětlím proč. Doučování, které si člověk sám domluví, ho dokáže posunout a ušetří mu čas. Nechat si individuálně vysvětlit něco složitého je přeci skvělé, nač se trápit. A jak vybírat lektora? Jednoznačně by to měl být někdo se zkušenostmi a dostatečným vzděláním. Je skvělé, když se ti lektor může věnovat jak u tebe doma, tak třeba přes Skype. Doučování dokáže vyplnit mezery ve vzdělání, ale také připravit na maturitu a přijímací zkoušky. Uvidíš, že když se máš na koho obrátit, hned se ti bude učit a připravovat do školy lépe.

Kde hledat doučování?

Najít si zkušeného a vhodného učitele na doučování prakticky libovolného předmětu je snažší, než si možná myslíš. Stačí využít specializovaný web s přehledně zobrazenými nabídkami.

Hledáš někoho, kdo ti konečně dokáže vysvětlit matiku? Zavítej na Biflujeme.cz a vyber si toho správného učitele na doučování. Stačí zadat město a předmět, pak už vidíš všechny nabídky a je jen na tobě, jakou si vybereš. Na detailech se domluvíš již přímo s učitelem. Snadné a rychlé!

Biflujeme

Za používání doučování a možnost oslovit učitele na Biflujeme.cz nic neplatíš, celá služba je pro tebe zdarma. Pro novinky nezapomeň sledovat Biflujeme.cz na facebooku.

Chceš doučovat?

Možná jsi to právě ty, kdo má nějaký předmět v malíku. V takovém případě se můžeš stát učitelem a začít doučovat. Předávat znalosti, pomáhat a zároveň za to mít peníze je skvělá kombinace. Registruj se na Biflujeme.cz, vlož nabídku a a na webu se začne zobrazovat tvůj učitelský profil. Tvé nabídky doučování budou online a ty máš tak možnost oslovit velké množství studentů. Nezapomeň se pořádně rozepsat o tvém vzdělání a také o sobě. Čím více informací poskytneš, tím lépe.

Znalosti jsou radosti

Mít stres ze školy je zbytečné, když stačí pouze chtít. Chtít to změnit! Nejde ti nějaký předmět? Nerozumíš probírané látce? Doučování ti pomůže a dokáže, že učení mimo budovu školy umí být srozumitelné a překvapivě zábavné. Stačí si vybrat správného učitele.

Komentáře k příspěvku