DIY: Zásobník na odličovací tamponky

DIY: Zásobník na odličovací tamponky

Pro ten pocit

DIY (Do It Yourself) návody jsou velmi oblíbené, protože vyrobené věci bývají mnohem levnější než kupované. Což se pro nás chudé studenty hodí. Ovšem myslím si, že ten pocit, že jsme si něco vytvořili sami, je skvělý. Hlavně pokud se nám dílo povede.

Co budeš potřebovat?

  • nádobu od brambůrku (v Penny cca za 17Kč)
  • lepidlo
  • provázek
  • bílou temperu

Krok za krokem

Nejdříve jsem celou nádobku lehce natřela bílou temperou, abych zamezila průsvitání barvy přes provázek a nechala zaschnout, poté jsem poprosila přítele, aby mi vystřihnul dole dírku – odkud si budu brát tamponky, protože jsem si byla jistá, že já jí udělám moc velkou, hranatou atd.

Pak jsem vždy kousek natřela lepidlem a opatrně a pomalu namotávala provázek. Musím říct, že jsem čekala, jak budu celá opatlaná od lepidla, ale překvapivě jsem od něj byla jen trošku.

Abych byla upřímná, tak na víčko se mi to namotávalo opravdu blbě, prostě to tam nedrželo a já myslela, že to vyhodím z okna, ale radši jsem šla od toho, a když jsem se vrátila, tak můj šikovný přítel už měl víc jak půlku víčka obmotaný provázkem :-).

Zásobník na tamponky

Tento DIY návod je podle mě velmi užitečný a šikovný. Není to nic náročného, ale přesto celé namotávání chvilku trvá. Myslím si, že je to mnohem lepší a hlavně hezčí řešení, než aby se tamponky válely všude možně, nebo strašily v igelitu.

Komentáře k příspěvku