Digisemestr hledá studenty! Chceš se vzdělat v oblasti digitálního marketingu?

Digisemestr

Digitální marketing od A do Z

Digitální marketing je velmi perspektivní obor. Že ti pojmy jako AdWords, RBT, UTM a další nic neříkají? Zkus to změnit! Znalosti a zkušenosti z tohoto oboru jsou pro zaměstnavatele z řad agentur i velkých firem atraktivní, protože již nyní mají často problém najít kvalifikované a dostatečně zkušené lidi.

Jindřich Fáborský, hlavní organizátor Marketing Festivalu, dnes na blogu ohlásil spuštění Digisemestru. Jedná se o vzdělávací projekt pro studenty středních, vyšších nebo vysokých škol. Tento program nabídne komplexní pohled na současný digitální marketing.

Jak se přihlásit?

Výše zmíněné skupiny studentů se mohou přihlásit na jeden semestr studia. Všechny semináře se budou odehrávat v aule FEKT VUT v Brně. Celkovová hodinová dotace je 104 hodin, přičemž každý týden se studenti mohou těšit na jiného vyučujícího. Výukové materiály budou tvořeny přímo pro Digisemestr.

Začíná se již tento podzim s kapacitou 250 studentů. Konečná cena školného je 3 790 Kč, což je za takový rozsah hodin, kvalitní zázemí a v neposlední řadě možný přínos studia opravdu velmi nízká částka. O přijetí do semestru nerozhoduje rychlost vyplnění přihlášky, ale motivace. Už nyní tak můžeš začít přemýšlet nad tím, proč se zrovna ty chceš v oblasti digitálního marketingu vzdělávat.

Přihlásit se můžeš na webu www.digisemestr.cz, kde najdeš i další informace.

Semestr bude zakončen zkouškou. V případě úspěšného složení získáš certifikát a pokud budeš souhlasit, tvoje výsledky budou předány předním českým agenturám. Ty pak mají v případě zájmu možnost tě oslovit a třeba ti i nabídnout zajímavou pracovní stáž nebo rovnou zaměstnání. A to už stojí za to, nebo ne?

Komentáře k příspěvku

  • Hrozná škoda, že je to až v druhé polovině roku :/ To už studentem nebudu. Je fakt blbost, že je to jen pro studenty. Viděla jsem někde reklamu už dříve.

    • To máš pravdu, taky jsme si říkali, že o digisemestr by měl zájem určitě i někdo, kdo již studentem není. Možnou nadějí je třeba iCollege, která má ještě širší záběr, ale stojí 22 900 Kč. Na druhou stranu by měla rozdávat stipendia, tak je zapotřebí se poptat.

      • Tož online marketing dnes hrozně „jede“ a je tedy v nabídce hodně kurzů jak v Praze tak (pro mě v bližším) Brně. Jen u digisemestru každého nadchne ta hezká cena… 🙂