Co je Daxni.cz?  Fenomén dnešní doby?

Díky stále dokonalejším technologiím můžeš nyní sledovat své hrdiny přímo v akci. Za poslední roky zažil streaming velký vzestup. Věřte tomu nebo ne, tato online vysílání neboli streamy, ať už soukromá či hromadná, jsou mezi mladou generací velice populární. A to ze dvou důvodů – je to zábava, která vám může přinést peníze, a začít s tím může každý. To tedy znamená, že kromě profesionálů streamují i běžné jedinci.

K čemu se používá stream portál?

Zábava– hraní her, her online, komunikace s kamarády online, zhlédnutí online koncertu a sportovních zápasů atd.
Představte si, že před návštěvou diskotéky předem juknete na to, jaká je tam atmosféra, kolik je tam lidí, následně sami budete vysílat, jak se bavíte. Unuděná blondýnka na pláži vám ukáže přiliv a odliv. I jídlo můžete sledovat online, zakoupíte si jídlo v restauraci a po uhrazeni částky obdržíte i odkaz, který vám ukáže, kdo vám jídlo veze a kde už rozvoz je. Tímto se posunou hranice zábavy a obchodovaní úplně jinam, jelikož nám toto vše umožňují současné technologie. Proč toho tedy nevyužít, naše možnosti jsou doslova neomezené.
Učení a školení– pokud něco umíte, budete to moci naučit někoho jiného. Nebo budete mít možnost najít ihned online někoho, kdo naučí něco vás, a to vše v pohodlí domova nebo na cestách.
Práce a vydělávání peněz– jak jsem se již zmínil v bodu dva, pokud něco umíte a to cokoliv, hrát dobře hru, dělat svíčky, lepit z hlíny, cizí jazyk, hrát na hudební nástroj, něco prodávat, orat, jezdit v autě, matematiku… A chcete prodat jak své znalosti, nebo služby online, pak je můžete celkem jednoduše zpeněžit. Uděláte svoje vysílání za minimální poplatek např. 1-3 Kč (může se to zdát málo), a pokud k vám přijde na hodinu 2000 lidi, pak už máte za den od 2000-6000 Kč.
Seznamování a randění– seznamte se online s lidmi, kteří se vám libí a jsou vám sympatičtí.
Online cestování – vaši přátelé, známí, rodiče, nebo cizí osoby vám pomocí aplikace v mobilu ukážou zákoutí naši matičky Země, ale i vy můžete nabídnout přenos z cest. I kdyby se jednalo jen o cestu do školy nebo práce.

Reklama a marketing – vlastníte e-shop, obchod, jste právník, účetní, taxikář, pilot? Nabídněte své služby, online zdarma ukažte kabelku, novou kolekci šperků a hraček. Ušetřete čas zákazníkům a za poplatek jim ukažte zboží, které hledají i s jeho parametry.

Jaká je výhoda streamování?

Požáry, povodně, nehody – někdy stačí jen minuty na to, aby se fotky nebo videa z takovýchto událostí objevily na sociálních sítích, odkud je často přebírají zpravodajská média. I tato prodleva ale nejspíš v budoucnu úplně zmizí. Očekávaným hitem internetu je totiž streamování živého videa rovnou z mobilu.
Velkou pozornost si v posledních týdnech získaly zejména aplikace úzce propojeny se sociální sítí. Dovolují uživatelům vysílat živě video, které natáčejí pomocí mobilních telefonů nebo tabletů, a sdílet je se svými diváky. Diváci mohou – rovněž v reálném čase – s autorem videa komunikovat pomocí textových zpráv.
Video se nenahrává a nedovoluje se k němu později vracet. Aplikace tak kladou velký důraz na bezprostřednost přímého přenosu. Ti, kteří vysílají, si nicméně mohou uložit záznam do svého vlastního telefonu.
„Živé streamování je zábava. Zatímco televize je spíš vážná. Myslíme si, že Daxni představují skvělý způsob, jak být v kontaktu s naším publikem během předvolební kampaně, sportovních zápasů běžného života“

Stačí jen málo internet připojení, mobil a selfie tyč a jste Streamer

V čem jsme jiní?

Chtěl bych ukázat, že i v česku je dobrá stream aplikace. Chtěly by jsme s vámi posunout o něco dál možnosti zábavy a obchodování na internetu.Rychlá registrace, určeni regionu, aplikace je úplně zdarma. Při vstupu do platných místností je možné zakoupit kredit, nebo si ho poskytnutím služby vydělat. Peníze, které si vyděláte, si také můžete nechat převést na váš účet.

Technické výhody:
Aplikace bude dostupná na PC v mobilu pro Android a IOS.Propojíte s Outdorovou kamerou.
V českém, ruském a anglickém jazyce. Stream, soukromí stream, prodej lístku a hromadný stream.

Chcete být v obraze? Sledujte nás na Facebooku: Je nás už víc než 10 000 členů

Pomozte nám i zdarma, stačí pouze streamovat . Předem děkujeme.

Komentáře k příspěvku