Chcete si vytvořit webové stránky? Lze to zdarma i bez technických znalostí!

Moderní web konečně na dosah

Není velkým překvapením, že celá řada podnikavých a kreativních lidí by chtěla mít vlastní web, na kterém by bylo možné prezentovat vlastní názory, služby či portfolio. Přehledný a rychlý web se stal v případě prezentace samozřejmostí. Bohužel po mnoho let byla tvorba webových stránek spojena s nutností vyznat se v mnoha technických záležitostech od hostingu po nějaký programovací jazyk, případně si zaplatit někoho, kdo vše udělá za vás. Výsledek? Bez velkého rozpočtu nebylo možné mít web, který by vypadal moderně a nabízel pokročilé funkce. Navíc každá změna byla opět důvodem oslovit odborníka.

Naštěstí se doba změnila a v dnešní době má každý možnost vytvořit si úžasné webové stránky včetně e-shopu, a to dokonce s prakticky nulovým rozpočtem. Všechny technologické záležitosti a složitosti za vás může vyřešit chytrá platforma. Populární řešení Wix v sobě kombinuje pokročilé technologie pro tvorbu webu a nekonečně intuitivní nástroj pro tvorbu webu dle vašich představ. Jinými slovy máte možnost si web poskládat jednoduše pomocí funkce táhni a pusť. V prvním kroku si pouze vyberete šablonu, vyplníte srozumitelné nastavení a následně na web nahrajete obrázky, videa, texty a veškerý další obsah, který chcete návštěvníkům zobrazit. A to není vše!

Když je limitem vaše představivost

Avizovaná nutnost s každým novým nápadem kontaktovat někoho, kdo vám web upraví či doprogramuje, s Wix odpadá. V editoru webových stránek máte pod palcem více než 200 aplikací. Představte si je jako další funkce, o které máte možnost rozšířit váš web. Chcete webové stránky propojit se sociálními sítěmi? Potřebujete vytvořit opravdu přehledný kontaktní formulář? Efektní slideshow fotografií? Nebo snad zasílat faktury za objednávky? Vše je vyřešeno a okamžitě připraveno k nasazení. Je skvělé vědět, že vás absolutně nic nelimituje. Takto velká variabilita je obrovskou výhodou Wix, protože vám umožňuje web postupně budovat a všelijak rozšiřovat s tím, jak budete objevovat nové možnosti.

Klíčové výhody, které si zamilujete

Vzhled webu je jednou ze zásadních ingrediencí úspěchu. Nepřehledný a na první pohled zastaralý web nedokáže návštěvníky zaujmout a přimět je k akci. Chcete-li na internetu uspět, bez skvělého designu se neobejdete. Právě ten je silnou stránkou Wix. V nabídce najdete více než 500 šablon vytvořených profesionálními designery, hromady ohromujících fotek z fotobank, galerie, editor obrázků a další grafické efekty. Mít moderní webové stránky s vybroušeným a dokonale responzivním designem pro zobrazení na různých typech zařízení je jedna věc.

Další výzva přichází v momentě, kdy se rozhodnete s webem pochlubit světu. Cílem každého by mělo být na web dostat co největší množství lidí, což bez šikovných nástrojů a propagace nebude možné. Wix myslí i na to a nabízí tvůrcům webů zajímavé funkce pro podporu jejich projektů a zvýšení návštěvnosti. K dispozici je tak e-mailový marketing, správa kontaktů, vlastní e-mailová schránka, nástroje pro komunikace či optimalizace pro vyhledávače. To, co ostatní lidé musí řešit velmi složitě, máte vy s Wix na jednom místě. Bez ohledu na to, zda-li chcete vytvořit pouze jednostránkovou prezentaci, nebo opravdu rozsáhlý projekt.

Když chcete mít vlastní e-shop

Napadlo vás založit si vlastní e-shop? Zbytečně neváhejte, právě teď je ta správná doba. Může se jednat o zajímavý zdroj příjmu a časem klidně i plnohodnotné podnikání. Ostatně mnoho zakladatelů těch největších internetových obchodů v České republice začínalo ještě při škole, případně si od startu obchodu neslibovalo nic velkého. Je-li tvorba běžné webové prezentace v dnešní době složitá, u e-shopu to platí dvojnásob. S hotovým řešením a širokými možnostmi opět přichází Wix. Vytvořit a spravovat vlastní e-shop je díky němu otázkou několika minut. Bez nadsázky!

Na jednom místě najdete vše pro to, abyste mohli začít prodávat své produkty zákazníkům. Velmi přehledně zobrazené objednávky, platby a vyřízené zásilky vás nebudou zdržovat. Platby můžete přijímat zcela bez poplatků a bezpečně prostřednictvím různých platebních metod. To je příjemné pro zákazníky, kteří mohou nakupovat bez komplikací a klidně přímo z mobilu. A když jsme u toho telefonu, s Wix si dokážete bez znalostí a čekání vytvořit perfektní mobilní aplikaci pro váš e-shop.

Jak začít? Nejste na to sami!

Jak vidíte, překážky pro to, abyste měli vlastní a vysoce personalizovaný web, neexistují. Jak tedy začít klidně dnes? Vše pro nováčka na Wix začíná pochopitelně registrací a následně nastavením. Třebaže je vše opravdu jednoduché, může se stát, že s něčím budete potřebovat poradit. Wix vás však nenechá na holičkách a přináší vám více než 100 video návodů ve stylu krok za krokem. Stejně tak se můžete pro radu obrátit na fórum podpory, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Pokud byste přeci jen narazili na nějaký větší problém, je k vašim službám připraveno centrum podpory, které dokáže nonstop odpovědět na všechny vaše otázky. Web na Wix dokáže vytvořit tak opravdu každý. Nemusíte mít žádnou zkušenost a skutečně není třeba předem studovat složité postupy.

Není na co čekat

Tisícovky ohromujících možností a váš nápad. To je kombinace, které je opravdu těžké odolat. Neváhejte si vytvořit web zdarma na Wix a přesvědčte se stejně jako miliony uživatelů po celém světě na vlastní kůži o tom, jak snadné je začít.

Komentáře k příspěvku