Chceš ušetřit statisíce korun? Využívej slevové kupóny z unikátní Knihy Výhod

Chceš ušetřit statisíce korun? Využívej slevové kupóny z Knihy Výhod

Úspěšný koncept konečně u nás

Především v USA a Velké Británii se jedná o velmi populární způsob, jak si snížit životní náklady a skutečně ušetřit. O čem je řeč? O konceptu „coupon books“. Jedná se o knihy, které se skládají z vytrhávacích slevových kupónů. Ty mohou být určeny pro nakupování všeho možného, případně se zaměřují na specifický sortiment zboží (například oblečení, dětské zboží apod.), nebo je možné využívat je v konkrétním řetězci supermarketů. Koncept, který ve světě funguje již od roku 1962, přichází konečně k nám do České republiky a rozhodně má co nabídnout!

Kniha Výhod

Úspora i inspirace

Vůbec první českou variantou výše zmíněného konceptu „coupon books“ je Kniha Výhod, která přináší neuvěřitelných 862 slevových kupónů. Kniha je unikátní rozsahem i obsahem. Jejím přínosem nejsou pouze výrazné výhody u stovek společností v Praze a blízkém okolí, ale také inspirace, kterou poskytuje při hledání tipů pro volný čas a zábavu. Využívání výhod je velmi efektivním a maximálně jednoduchým způsobem šetření. Při aktivním používání máš bez diskuze možnost ušetřit statisíce korun a investice vložená do knihy se ti vrátí po použití několika prvních kupónů.

Ideální dárek, průvodce a chytrý způsob, jak šetřit. Kniha Výhod nabízí vstupy zdarma, vouchery zdarma, akce 1+1, slevy na adrenalinové zážitky, studium v zahraničí, zábavu, kurzy, péči o krásu, zdravý životní styl a další cenová zvýhodnění až o 80 %!

Kniha Výhod

Využij jedinečné AKCE na zakoupení Knihy Výhod a získej slevu i na místech, která nejsou součástí žádného jiného bonusového programu. Podívej se na www.knihavyhod.cz, kde můžeš knihu objednat a kde na tebe čekají bližší informace včetně přehledu oblíbených partnerských společností.

Chceš se dozvědět více o výhodách z knihy? Kniha výhod na facebooku je zdrojem zajímavých novinek, doporučení a dalších informací, díky kterým se můžeš bavit a žít levněji.

Výhody pro každého

Různorodost výhod z knihy je důkazem toho, že ušetřit může doopravdy každý bez ohledu na to, zda-li se jedná o členy rodiny, okruh přátel, kolegy z práce… Slevy na jídlo a pití potěší každého, sportovní a adrenalinové zážitky nadchnou muže, dámy si s radostí zaskočí ke kadeřníkovi či do parfumerie. Platnost kupónů je do konce roku 2016, což poskytuje hromadu času na využití co největšího množství výhod. Kniha Výhod snižuje životní náklady, inspiruje a stává se průvodcem po skvělých místech, která stojí za návštěvu. Ušetři a bav se, s Knihou Výhod je to hračka!

Komentáře k příspěvku